vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Addonics NAU LAN-USB adaptér

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1256 Kč s DPH

1038 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ADU2N1G
Výrobce: ADDONICS
Záruka: 12 měsíců
Addonics NAU LAN-USB adaptér
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tento nejnovější USB "k-síti-přípojný" adaptér je mocným nástrojem pro přidání libovolného USB zařízení do sítě. Jakmile je USB zařízení v síti, všechny počítače ve stejné síti k němu mají přístup jakoby byla připojena k počítači přímo. NAU v podstatě umožňuje instalaci libovolného USB zařízení na dlouhou vzdálenost skrze přítomný síťový kabel a poskytuje libovolnému uživateli na síti přístup k tomuto zařízení.

Případy užití:
Zprovoznění USB reproduktorů v různých lokacích skrze síť bez připojování přídavného kabelu. Jakýkoliv počítač v síti může převzít plnou kontrolu nad USB reproduktory k přehrávání hudby nebo veřejnému adresování.
Zprovoznění webkamery v rozdílných prostředích skrz existující síť bez vedení nákladné kabeláže. Přístup k webkameře z jakéhokoliv počítače na síti pro bezpečnostní dohled nebo dálkový monitoring
Připojení USB kamery k síti pro dálkové natáčení videí
Sdílení USB faxu po síti
Přístup k libovolnému USB úložišti po síti. Jednotka se jeví OS jako lokální disk, podobně jako iSCSI úložiště (všimněte si, že toto sdílení jednotky není stejné jako sdílení souborů pomocí NAS(Network Attached Storage). Při sdílení jednotky k ní může přistoupit pouze jeden uživatel najednou. Ten, kdo má zrovna k jednotce přístup však může povolit sdílení jednotky nebo složky pomocí nastavení sdílení v jeho OS).


Parametry:

Zprovoznění USB serveru. Přístup k libovolnému USB 2.0 / 1.1 zařízení skrz LAN (místní síť)*
Virtuální podpora jakéhokoliv USB zařízení, včetně USB úložiště, tiskárny, scanneru, mobilu, čtečky karet, optické mechaniky, mp3 přehrávače, flash disku, disketové mechaniky, audio karty, webkamery, myši, klávesnice, joysticku, herních ovladačů a ostatních
Gigabitové Ethernet připojení – podpora přenosu dat rychlostí až 30 MB/s pro USB úložiště
Použití tiskárnového serveru pro umožnění současného sdílení libovolné tiskárny v síti
Podpora hot-plugu
LED indikace napájení a spojení
Kompatibilní s Windows XP, Windows 2003 Server, Vista, Windows 7


*Připojení k USB zařízení přes síť se nijak neodlišuje od přímého připojení zařízení do počítače. Může však být potřeba instalace ovladače a softwaru na pracovišti pro správný chod a plnou kontrolu USB zařízení ke kterému je přistupováno.

Zatímco jakékoliv pracoviště na jedné síti může přistupovat k USB zařízení po síti, pouze jedno pracoviště může mít nad tímto zařízením kontrolu. NAU adaptér nepodporuje současný přístup k zařízení pro více než jedno pracoviště. V NAU adaptéru je obsažena možnost pro uživatele odpojit USB zařízení a umožnit tak přístup ostatním uživatelům. NAU adaptér lze nakonfigurovat jako tiskárnový server který umožňuje více pracovištím sdílet tiskárnu současně.


Specifikace:

1 konektor USB typu A
USB 2.0 / 1.1 specifikace (až do 480 Mb/s)
1 RJ45 socket pro 10/100P1000 Mbps Gigabitové Ethernet připojení
Plně vyhovující s IEEE 802.3-2002 specifikacemi
10/100 nebo 10/100/1000 auto sensing (schopný Auto-MDIX)
Kompatibilní s objemnými, přerušovanými a izochronními typy USB zařízení
Kompatibilní s Windows XP, Windows 2003 Server, Vista, Windows 7
Kompatibilní s USB OHCI / UHCI / EHCI hosty
USB připojení s možností hot swapování
LED indikátory napájení a spojení
Příkon: 5V / 2A center positive
Rozměry (D x Š x V): (78 x 39 x 23) mm nebo (3.07 x 1.54 x .91) palců
Váha: 37g (1.3 Oz)
Vyhovuje RoHS

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Addonics NAU LAN-USB adaptér
Diskuze k produktu: addonics-nau-lanusb-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.