vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Addonics Secure NAS R5

Kalkulačka splátek CETELEM
21343 Kč s DPH

17639 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SN535E1G
Výrobce: ADDONICS
Záruka: 12 měsíců
Addonics Secure NAS R5
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Secure NAS je série úložných zařízení firmy Addonics, které kombinují výhody RAID úložiště, K Síti Připojeného Úložiště (NAS), Přímo Připojeného Úložiště (DAS) a hardwarového AES 256-bitového šifrování do jedné bedny. Je ideálním řešením pro ukládání velkého množství citlivých dat, přenos velkého množství dat mezi různými lokacemi nebo jiná využití, která vyžadují ochranu dat vůči krádeži.

Secure NAS může být přímo připojen k libovolnému systému přes vysokorychlostní eSATA připojení, což umožňuje rychlý přenos velkého množství dat. Data uvnitř Secure NAS lze sdílet po 1 Gigabitové síti. Celý RAID oddíl, včetně boot sektoru a rozdělovací tabulky, je zašifrován. Dat zapsaná na/obnovena z RAID jsou šifrována a dešifrována v reálném čase pomocí vysoce výkonného, FIPS certifikovaného 256-bitového krypto enginu.

Secure NAS také přidává nové užitečné funkce, počínaje 16. 6. 2014 přes nové vydání firmwaru. Nyní obsahuje kompletní sdílení disku a sdílení existující složky z disků, vytvořené jinými systémy. Sdílení lze aplikovat na FTP a SMB pro různé uživatele s různými oprávněními pro ZÁPIS a ČTENÍ. Tyto nové vlastnosti umožňují rychlé nastavení sdílení na existujících discích přes LAN a WAN, což činí toto zařízení ideálním nástrojem pro nastavení soukromého Cloud úložiště. Je také skvělým nástrojem pro sdílení informací na existujících discích na soukromé síti, například v domácnosti nebo dočasné LAN nastavené bez propracované administrativy.

Zacházení s šifrováním je velice snadné. Nemusíte spouštět žádný software nebo zadávat heslo. Jednoduše vložte správný Cipher klíč do jednotky během načítání systému, podobně jako při startování auta. Jakmile se jednotka zapne, můžete Cipher klíč odebrat. Pokud je Secure NAS jednotka ukradena, bude RAID oddíl na jakémkoliv systému nebo síti neviditelný. Pokud by byly disky vybrány z Secure NAS úložiště a přímo vloženy do jiného systému, zjeví se jako prázdné. Na discích nebudou žádné stopovatelné známky po datech, i kdybyste je prověřili obnovovacím softwarem nebo skenováním povrchu disku.O tomto modelu

Secure NAS R5, model SN535E1G, dokáže pojmout až pět 3.5“ SATA pevných disků. Všech pět disků je nakonfigurováno jako jednotný RAID oddíl pro vysoký výkon a spolehlivost. Použitím RAID 5 konfigurace a pěti 4TB pevných disků, můžete vytvořit oddíl o velikosti až 16 TB. Celý RAID oddíl, šifrovaný FIPS certifikovaným AES 256-bitovým krypto enginem, lze přímo připojit k libovolnému systému přes eSATA nebo jej můžete použít jako K Síti Připojené Úložiště na libovolné 10/100/1000 síti.

V kombinaci s USB huby připojenými k USB portu na zadní straně zařízení, můžete po síti sdílet až patnáct (15) diskových oddílů.

Shrnutí

Instalace až pěti 3.5“ SATA pevných disků
Pět disků lze nakonfigurovat jako RAID0 (Prokládání), RAID 5 (Parita), RAID 5+S, Large Drive nebo Clone Mode (N-Way Zrcadlení)
RAID oddíl lze připojit k
Fast Ethernet 10/100/1000 Mb/s síti pro využití K Síti Připojeného Úložiště
Libovolnému systému přes eSATA port pro využití Přímo Připojeného Úložiště (možnost připojení k USB 3.0 portu pomocí volitelného USB 3.0 – eSATA adaptéru)
FIPS certifikované AES 256-bitové šifrování celého RAID oddílu
Disky lze přidat a odebrat jako VHS kazety, bez použití speciálního nástroje
USB port podporuje připojení dalších USB disků k síti, v kombinaci s USB hubem lze připojit až 15 disků.

K Síti Připojené Úložiště

Vestavěný SMB / Samba server pro sdílení souborů po LAN
Vestavěný FTP server pro přístup k souborům přes internet
Skvělý pro nastavení soukromého Cloud úložiště pro rychlé sdílení disků (tyto vlastnosti vyžadují nejnovější firmware V98a.5 vydaný 16. 6. 2014)1
Podpora kompletního sdílení disků s existujícími daty v SMB a FTP
Podpora vybírání existujících složek2, které již jsou na disku, pro sdílení v SMB a FTP
Kompletní sdílení Disku nebo Složky lze nastavit autorizovaným uživatelům s různými oprávněními pro ČTENÍ a ZÁPIS
Vestavěná utilita pro formátování souborů na XFS a EXT3
Podpora 10/100/1000 Mb/s sítě
Maximální přenosové rychlosti po Gigabitové LAN:


Podpora XFS, EXT2, EXT3, EXT4, NTFS nebo FAT32 souborových systémů
Maximální velikost oddílu nebo disku:
XFS – 16 TB
EXT3 – 16 TB
EXT4 – 16 TB
NTFS – 9 TB
FAT32 – 2 TB
USB port podporuje připojení dalších USB disků k síti. V kombinaci s USB hubem je možné připojit až 15 disků
Podpora až 15 oddílů pro RAID nebo disk – což povoluje maximálně 240 oddílů na síti
Úložná zařízení s již existujícími daty lze připojit přes USB port (název složky musí být napsán VELKÝMI písmeny, aby jej bylo možné sdílet). Viz sekce Q&A sekce v nastavení bezpečnosti složky a souborů
Maximální počet uživatelských účtů:
Samba server – 64,0000*
Maximální počet současných připojení:
Samba a FTP server dohromady – 32,000*
Vestavěný MLDonkey klient pro přímé stahování na připojená úložná zařízení
Webová GUI administrace
Uživatelská správa pro umožnění přístupu pouze pro čtení nebo čtení/zápisu ke složkám
USB port lze použít pro napájení většiny 2.5“ USB pevných disků nebo jiných USB úložišť s nízkou spotřebou


* Teoretické limity v kernelu. S přibývajícím počtem současných připojení, začne výkon klesat v závislosti na aktivitách přístupu ze současných připojení.


Poznámka

1. Tyto nové funkce jsou dostupné v nejnovějším firmwaru V98a.5. Produkty dodané po 15. 6. 2014 již tento firmware obsahují.

2. Sdílet můžete pouze složky, jejichž název neobsahuje žádné mezery

Šifrování

AES 256-bitové šifrování – nejvyšší stupeň šifrovacího standardu
FIPS 140-2 certifikovaný Krypto Modul uveden v NIST
Šifrování celého disku. Při připojení zašifrovaného disku k jinému systému neobsahuje žádné stopovatelné známky po datech.
Nevyžaduje trénink. Šifrování/dešifrování je aktivováno přes hardwarový klíč , podobně jako při použití obyčejného klíče pro otevření dveří.
Vysoký výkon – až 150 MB/s
Nezávislý na OS – lze jej použít na jakémkoliv systému
Cipher klíč
V případě ztráty nebo krádeže Cipher klíče neexistují žádná zadní vrátka. Pro ujištění, že budete mít záložní klíč, obsahuje každý Secure NAS pár Cipher klíčů. Jeden z klíčů by měl být uchován na bezpečném místě, a v případě potřeby, je možné tento klíč poslat zpět do firmy Dataflex pro duplikaci dodatečných klíčů. Pokud jeden ze dvou klíčů ztratíte, ujistěte se, že před posláním posledního klíče pro duplikaci zálohujete všechna data uvnitř vašeho Secure NAS. Firma Dataflex není zodpovědná za klíče ztracené při doručování nebo za obnovení dat uvnitř Secure NAS. Zákazníci také mohou při objednávání Secure NAS požádat o více Cipher klíčů se stejným kódem.

AES 256-bitový Cipher klíč použitý v Secure NAS je stejný Cipher klíč, který je použit v Addonics systému pro správu klíčů nebo při poslání klíčů do firmy Dataflex pro přeprogramovací službu (bez poplatku).

Volitelný systém pro správu Cipher klíčů – Pro organizace s velkým působením, můžete spravovat vlastní klíče investováním do Addonics duplikačního systému Cipher klíčů.Přímo Připojené Úložiště

Připojení k systému přes eSATA port (připojovací kabel je součástí balení)
Volitelný Addonics USB 3.0 – eSATA adaptér pro připojení k USB 3.0/2.0 portu
Disky jsou připojeny k Port Multiplieru, který lze nakonfigurovat jako RAID0 (Prokládání), RAID1 (Zrcadlení), Raid 5 (Parita), RAID 5+S, Large Drive (Spojení), Clone Mode (N-Way Zrcadlení) nebo individuální disky*
RAID nastavení pomocí dip přepínačů na zadní straně
Nezávislý na OS, lze jej použít na libovolném systému
RAID diagnostika pomocí LED světla
*Nastavení individuálních disků je podporováno, pokud je Secure NAS přímo připojen k systému. Při připojení k síti, je možné sdílet pouze disk připojený k portu 0 na Port Multiplieru.


Hlavní komponenty obsažené v tomto modelu:

Storage Tower V (NAS4RM), 90 cm eSATA kabel (AAESATA100C), napájecí kabel, uživatelská příručka

Volitelné USB 3.0 – eSATA adaptér (ADU3ESA) pro USB 3.0/2.0 připojení

Specifikace:

Na zadní straně jednotky
Jeden RJ45 konektor pro 10/100/1000 Mb/s Ethernetové připojení
Je


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Addonics Secure NAS R5
Diskuze k produktu: addonics-secure-nas-r5 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.