vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Addonics Univerzální Duplikátor Flash Médií

Kalkulačka splátek CETELEM
13178 Kč s DPH

10891 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství, pouzdra k HDD
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: UFMDU
Výrobce: ADDONICS
Záruka: 12 měsíců
Addonics Univerzální Duplikátor Flash Médií
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Univerzální duplikátor flash paměťových médií je perfektní nástroj pro rychlé vytváření kopií dat na různá paměťová média. Je navržen tak, aby podporoval všechny druhy paměťových karet, čímž umožňuje jednoduchý přenos dat mezi jakýmikoliv typy karet. Pro použití tohoto zařízení nepotřebujete počítač ani složitý software. Stačí vložit paměťovou kartu s daty, která chcete nakopírovat do zdrojového čítače/zapisovače a jakoukoliv paměťovou kartu stejné nebo větší kapacity do cílového čítače/zapisovače a stisknout tlačítko start pro zahájení procesu kopírování.

Specifikace:

*Samostatný duplikátor umožňující klonování libovolných typů paměťových karet
*Skvělý pro přenos dat z jednoho typu paměťové karty na jiný typ
*4 fyzické sloty pro přímý přístup Compact Flash (CF), Secure Digital (SD) and SDHC (SD 2.0), Multi Media Card (MMC), Memory Stick (MS)
*Podpora 15 druhů populárních paměťových médií (některá média mohou požadovat přídavný adaptér) – Micro SD, Sony M2, Secure Digital (SD) a SDHC (SD 2.0), mini SD, Multi Media Card (MMC a MMC Plus 4.2), Reduced Size MMC (RS-MMC)(potřebuje adaptér), Memory Stick (MS)(Magic Gate), Memory Stick Pro (MS Pro 4bit), Memory Stick Duo (MS Duo), Memory Stick Pro Duo (MS Pro Duo), Compact Flash Type I (CF I), Compact Flash Type II (CF II), MicroDrive, Smart Media, xD
*Možnost upgradu firmware pro spolehlivou podporu budoucích standardů paměťových karet
*Nezávislý na OS
*Rychlost kopírování (až 133MB/s) závisí na výkonu médií
*Kompletně samostatný duplikátor dat z jednoho média na druhé bez závislosti na jakýkoliv jiný hardware nebo software
*LCM ovládací modul poskytující bohatou škálu rozšířených možností konfigurace (pro detaily nastavení klikněte na Kompletní list vlastností LCD konzole)
*Zelené LED diody indikující přístup k médiím pro zdrojový i cílový slot

Technické parametry:


*Zapisovací režim: Ze sektoru na sektor
*Podpora až 133 MB/s přenosové rychlosti (skutečná rychlost přenosu závisí na rychlosti paměťových médií v zdrojové a cílové jednotce)
*Solidní konstrukce s kovovým rámem
*Podporovaná média: Micro SD, Sony M2, Secure Digital (SD) a SDHC (SD 2.0), miniSD, Multi Media Card (MMC and MMC Plus 4.2), Reduced Size MMC (RS-MMC)(potřebuje adaptér), Memory Stick (MS)(Magic Gate), Memory Stick Pro (MS Pro 4bit), Memory Stick Duo (MS Duo), Memory Stick Pro Duo (MS Pro Duo), Compact Flash Type I (CF I), Compact Flash Type II (CF II), MicroDrive, Smart Media, xD
*Čítač/zapisovač závislý na firmwaru zajišťující podporu budoucích flash standardů
*LCD displej s funkčním ovládacím panelem
*Dobře ventilovaný pro efektivní proud vzduchu
*Tichý větráček s kuličkovým ložiskem a vysokým CFM
*Integrovaný 80W 110/240 auto-sense napájecí zdroj
*Kompaktní velikost – 7.48 x 10.63 x 6.5 palců (190 x 270 x 16.5 mm) (Š x D x V)
*Hmotnost: 3,63 kg
*Provozní prostředí: 0 – 50 °C, 15% - 90% RH
*Skladovací prostředí: (-20) – (65) °C, 0% - 95% RH bez kondenzacePřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Addonics Univerzální Duplikátor Flash Médií
Diskuze k produktu: addonics-univerzalni-duplikator-flash-medii není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.