vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Addonics Univerzální Duplikátor Flash Médií

Kalkulačka splátek CETELEM
13502 Kč s DPH

11159 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: UFMDU
Výrobce: ADDONICS
Záruka: 12 měsíců
Addonics Univerzální Duplikátor Flash Médií
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Univerzální duplikátor flashových(paměťových) médií (UFMDU) je perfektní nástroj pro rychlé vytváření kopií dat na různá paměťová média. Je navržen tak, aby podporoval všechny druhy paměťových karet, čímž umožňuje jednoduchý přenos dat mezi jakýmikoliv typy karet. Pro použití tohoto zařízení nepotřebujete počítač ani složitý software. Stačí vložit paměťovou kartu s daty, která chcete nakopírovat do zdrojového čítače/zapisovače a jakoukoliv paměťovou kartu stejné nebo větší velikosti do cílového čítače/zapisovače, a stisknout tlačítko start pro zahájení procesu kopírování.

Parametry:
Samostatný duplikátor umožňující klonování libovolných typů paměťových karet
Skvělý pro přenos dat z jednoho typu paměťové karty na jiný typ

4 fyzické sloty pro přímý přístup Compact Flash (CF), Secure Digital (SD) and SDHC (SD 2.0), Multi Media Card (MMC), Memory Stick (MS)

Podpora 15 druhů populárních paměťových médií (některá média mohou požadovat přídavný adaptér) – Micro SD, Sony M2, Secure Digital (SD) a SDHC (SD 2.0), mini SD, Multi Media Card (MMC a MMC Plus 4.2), Reduced Size MMC (RS-MMC)(potřebuje adaptér), Memory Stick (MS)(Magic Gate), Memory Stick Pro (MS Pro 4bit), Memory Stick Duo (MS Duo), Memory Stick Pro Duo (MS Pro Duo), Compact Flash Type I (CF I), Compact Flash Type II (CF II), MicroDrive, Smart Media, xD

Možnost upgradu firmware pro spolehlivou podporu budoucích standardů paměťových karet

Nezávislý na OS

Rychlost kopírování (až 133MB/s) závisí na výkonu médií

Kompletně samostatný duplikátor dat z jednoho média na druhé bez závislosti na jakýkoliv jiný hardware nebo software

LCM ovládací modul poskytující bohatou škálu rozšířených možností konfigurace (pro detaily nastavení klikněte na Kompletní list vlastností LCD konzole)

Zelené LED diody indikující přístup k médiím pro zdrojový i cílový slot

Specifikace:
Zapisovací režim: Ze sektoru na sektor
Podpora až 133 MB/s přenosové rychlosti (skutečná rychlost přenosu závisí na rychlosti paměťových médií v zdrojové a cílové jednotce)
Solidní konstrukce s kovovým rámem
Podporovaná média: Micro SD, Sony M2, Secure Digital (SD) a SDHC (SD 2.0), miniSD, Multi Media Card (MMC and MMC Plus 4.2), Reduced Size MMC (RS-MMC)(potřebuje adaptér), Memory Stick (MS)(Magic Gate), Memory Stick Pro (MS Pro 4bit), Memory Stick Duo (MS Duo), Memory Stick Pro Duo (MS Pro Duo), Compact Flash Type I (CF I), Compact Flash Type II (CF II), MicroDrive, Smart Media, xD
Čítač/zapisovač závislý na firmwaru zajišťující podporu budoucích flash standardů
LCD displej s funkčním ovládacím panelem
Dobře ventilovaný pro efektivní proud vzduchu
Tichý větráček s kuličkovým ložiskem a vysokým CFM
Integrovaný 80W 110/240 auto-sense napájecí zdroj
Kompaktní velikost – 7.48 x 10.63 x 6.5 palců (190 x 270 x 16.5 mm) (Š x D x V)
Hmotnost: 3,63 kg
Provozní prostředí: 0 – 50 °C, 15% - 90% RH
Skladovací prostředí: (-20) – (65) °C, 0% - 95% RH bez kondenzace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Addonics Univerzální Duplikátor Flash Médií
Diskuze k produktu: addonics-univerzalni-duplikator-flash-medii není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.