vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AF Staticlene – Antistatický roztok pro běžné čištění, 250ml

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
157 Kč s DPH

130 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Čistící prostředky nebo cena 100,1-300
Dostupnost: Neznámá
Part no.: STA250D
Výrobce: AF
Záruka: 24 měsíců
AF Staticlene – Antistatický roztok pro běžné čištění, 250ml
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Plně biologicky odbouratelnÝ, antistatický čistič s příjemnou vůní. Udržuje antistatické vlastnosti po dlouhou dobu a snižuje tak přilnavost prachu a nečistot.

Má výrazný antistatický účinek a příjemnou vůní.
Uvolňuje usazený prach i mastnou špínu
Plně bilogixky odboratelný roztok

Představení výrobce:
AF International je přední evropský výrobce čistících prostředků na PC, kancelářskou techniku a další multimediální produkty. Inženýři z AF se při vývoji nových produktů snaží neustále reagovat na nebezpečí v podobě choroboplodných zárodků, virů, prachu a nečistot, které se běžně vyskytují kancelářské prostředí.
Komplexní řada specializovaných přípravků je vyrobena dle normy ISO9001. Výrobní závody se nacházejí ve ve Velké Británii a Číně. AF pobočky naleznete v Evropě, USA, Austrálii, Jižní Americe, Dálném východě, Středním východě a v Africe.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AF Staticlene – Antistatický roztok pro běžné čištění, 250ml
Diskuze k produktu: af-staticlene-antistaticky-roztok-pro-bezne-cisteni-250ml není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.