vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Air Distribution Unit 2U

Kalkulačka splátek CETELEM
23494 Kč s DPH

19417 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Ventilátory a klimatizace
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ACF002
Výrobce: APC
Záruka: 24 měsíců
Air Distribution Unit 2U
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Distribuce vzduchu pro oblasti s vysokou hustotou výkonu a nízkým tlakem.
Zahrnuje: Skříňové instalační konzole, Uživatelská příručka

První produkt, který rozvádí klimatizovaný vzduch přímo do skříně.
Jednotka distribuce vzduchu ve stojanu je ventilační jednotka pro montáž do prostoru 2U, která spolupracuje s existujícím klimatizačním systémem a dodává chladný vzduch k zařízením ve stojanové skříni. Stojanová jednotka distribuce vzduchu je napojena na zvýšenou podlahu a nasává chladný vzduch přímo do skříně. To zabraňuje mísení chladného klimatizovaného vzduchu s teplým vzduchem v místnosti.
Stojanová jednotka distribuce vzduchu pomáhá eliminovat teplotní rozdíly mezi dolní a horní částí skříně. Dále brání recirkulaci teplého odváděného vzduchu a jeho návratu.
Je doporučena pro stojanové skříně se zátěží nad 1,5 kW a dokáže zajistit dostatečný průchod vzduchu pro zátěže do 3,0 kW. Je také ideální pro prostředí se zvýšenou podlahou, kde není k dispozici dostatečná distribuce chladného vzduchu pod podlahou.

Utilizes the existing precision A/C system to deliver increased airflow to rack enclosures with dangerous hot spots or with low static pressure due to it's location on the raised floor.
Pulls the conditioned supply air directly from the raised floor plenum into the enclosure; or from around the bottom of the enclosure, where the air is the coolest.
Provides additional airflow to maintain an optimal environment for densely-packed equipment.
Improves the quality of the air reaching the equipment by providing 30% efficient filtration as per the ASHRAE 52.1-1992 standard.
Provides an air pattern to deliver more equalized flow from the top to bottomof the rack enclosure. Even the equipment in the top of the enclosure receives lower inlet temperatures, which improves the life of the equipment.
Ensures maximum uptime and continuous availability by providing redundancy through dual independently controlled blower fans and A-B power input feeds.
The unit's depth is adjustable to fit APC's NetShelter enclosure or other 19" EIA-310-D enclosure with a removable bottom plate. The flexible design allows the unit to also be used in non-raised floor environments by removing the bellows.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Air Distribution Unit 2U
Diskuze k produktu: air-distribution-unit-2u není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.