vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APC Air distribution unit 2U RM 230V

Kalkulačka splátek CETELEM
24228 Kč s DPH

20023 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ACF002
Výrobce: APC by Schneider Electric
Záruka: 24 měsíců
APC Air distribution unit 2U RM 230V
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: APC by Schneider Electric; Třída produktu: Příslušenství do datových rozvaděčů; Komponent do 19" racku: ventilační jednotka; Doplňující informace: zvednutá podlaha pro ventilaci, dodávka studeného vzduchu přímo ze zvýšené podlahy do vstupu, v sestavě instalační kit pro montáž do 19" rozvaděče; Výška: 89 mm, 2 U; Šířka: 422 mm, 19 palců; Hloubka: 737 mm; Čistá hmotnost: 18.64 kg; Barva: Černá ; Technické specifikace: www.apc.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APC Air distribution unit 2U RM 230V
Diskuze k produktu: air-distribution-unit-2u není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.