vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AirLive POE-2600HD,PT,2M,ID,f4.3mm,PoE/DC,WDR,IR

Kalkulačka splátek CETELEM
5428 Kč s DPH

4486 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: POE-2600HD
Výrobce: OVISLINK
Záruka: 24 měsíců
AirLive POE-2600HD,PT,2M,ID,f4.3mm,PoE/DC,WDR,IR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
AirLive POE-2600HD otočná HD kam.,PoE,3G,uSD slot
PoE-2600HD

AirLive PoE-2600HD je otočná IP kamera s nočním viděním a rozlišením 2 Mega Pixely. Je vybavena PoE napájením, takže instalace je jednoduchá a rychlá. Dosah nočního vidění je v úplné tmě max. 15 metrů. Podpora kodeku H.264 je samozřejmostí. Vhodná pro kanceláře, domovy, loby, chodby, ... .

Noční vidění
PoE -2600HD je vybavena 12-ti výkonnými IR LEDkami a mechanickým RI cut filtrem, který zajišťuje vynikající obraz jak ve dne, tak i v noci.

Rozlišení 2Mpix = 6x CCTV
AirLive POE-2600HD nabízí rozlišení 1080p@30fps - 6X větší rozlišení než rozlišení D1 standardních CCTV kamer. Díky takovému rozlišení není problém obraz i digitálně zvětšovat a obraz bude stále vynikající.

Integrovaný Micro-SD slot
PoE -2600HD podporuje Micro-SD karty pro ukládání obrazu nebo jako zálohu při výpadku datové komunikace.

Profi software
PoE-2600HD je vybavena softwarem pro sledování CamPro Express 64, který je vhodný jak pro domácí,kancelářeské, tak i profi sledování. Výčet funkcí tohot software je opravdu dlouhý a AirLive CZ na něj poskytují školení. Více informací najdete u Vašeho oblíbeného prodejce.Moreover, PoE-2600HD also supports CamPro Professional, which is AirLive’s intelligent video surveillance recording software. It is designed to meet most demands for professional installations. With its video analysis functions, such as tempering detection, user can build up a stable and efficient surveillance system.


Vzdálené sledování
Díky podpoře webových prohlížečů můžete snadno sledovat obraz z kamery kdekoil na světě.

Vlastnosti
• Formát obrazu 16:9
• Podpora 802.3af PoE
• Support IR LEDs and the projecting distance is up to 15M in any open area
• Sledování na mobilu
• Obousměrné audio
• Slot na mikro SD kartu
• 355° rotace 90° naklonění
• H.264, Motion JPEG a MPEG-4 video streamy
• 64 kanálový dohledový systém

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AirLive POE-2600HD,PT,2M,ID,f4.3mm,PoE/DC,WDR,IR
Diskuze k produktu: airlive-poe2600hd-otocna-hd-kampoe3gusd-slot není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.