vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AKASA - mikro HDMI na HDMI kabel s Ethernet 1,5 m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
196 Kč s DPH

162 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AK-CBHD08-15BK
Výrobce: AKASA
Záruka: 24 měsíců
AKASA - mikro HDMI na HDMI kabel s Ethernet 1,5 m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HDMI kabelnbsp;pro připojeniacute; video zařiacute;zeniacute; s konektory HDMI micro ( notebook, počiacute;tač, herniacute; konzole) k HDTV zařiacute;zeniacute;. Diacute;ky podpoře 2K/4K a pozlacenyacute;m konektorům bude Vaacute;s obraz a zvuk čistějscaron;iacute;. nbsp; Specifikace Konektory : HDMI micro na HDMI, pozlaceneacute; Rychlost přenosu : nbsp;10.2Gbps (max) Rozliscaron;eniacute;:nbsp;2K/4K Deacute;lka : 1.5m nbsp;


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AKASA - mikro HDMI na HDMI kabel s Ethernet 1,5 m
Diskuze k produktu: akasa-kabel-hdmi-micro-na-hdmi-podpora-ethernet-2k-a-4k-rozliseni-pozlacene-konektory-15m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.