vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AKASA - USB 2.0 A na mikro-B kabel - 100 cm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
123 Kč s DPH

102 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AK-CBUB05-10BK
Výrobce: AKASA
Záruka: 24 měsíců
AKASA - USB 2.0 A na mikro-B kabel - 100 cm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Plochyacute; USB 2.0 kabel Type-A male to Micro-B. Je určenyacute; pro nabiacute;jeniacute; nebo přenos dat z nejnovějscaron;iacute;ch generaciacute; mobilniacute;ch zařiacute;zeniacute; vybavenyacute;ch micro-B USB portem.nbsp;nbsp;nbsp; nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; Specifikace PC konektor : USB 2.0 Type-A male Konektor zařiacute;zeniacute;: USB 2.0 Type micro-B male Deacute;lka: 100cm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AKASA - USB 2.0 A na mikro-B kabel - 100 cm
Diskuze k produktu: akasa-kabel-usb-male-a-na-micro-b-male-usb-20-100cm-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.