vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AKASA Odhlučňovací sada PaxMate Plus, 4ks antivibrační a zvuk redukující pěny

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
448 Kč s DPH

370 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AK-PAX-2
Výrobce: AKASA
Záruka: 24 měsíců
AKASA Odhlučňovací sada  PaxMate Plus, 4ks antivibrační a...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
nbsp; Protihlukovaacute; pěna se speciaacute;lniacute; strukturou a rozměry pro skřiacute;ně ATX. Podstatně redukuje hluk a vibrace skřiacute;ně při minimaacute;lniacute;m vlivu na teplotu. Součaacute;stiacute; baleniacute; jsou 4 samolepiacute;ciacute; archy se 4mm pěnou, kterou lze velmi jednoduscaron;e rozřiacute;znutiacute;m upravit na požadovanou velikost. nbsp; Specifikace : Použitiacute; : nbsp; pro PC skřiacute;ně Obsah : nbsp;2xnbsp;500 x 450 x 4mm nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; 2xnbsp;500 x 200 x 4mm nbsp; nbsp;


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AKASA Odhlučňovací sada PaxMate Plus, 4ks antivibrační a zvuk redukující pěny
Diskuze k produktu: akasa-paxmate-plus není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.