vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AKASA - Proslim - Sata kabel - 15 cm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
107 Kč s DPH

88 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AK-CBSA05-15BK
Výrobce: AKASA
Záruka: 24 měsíců
AKASA - Proslim - Sata kabel - 15 cm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Datovyacute; kabel SATA3 umožňuje připojeniacute; pevnyacute;ch disků, SSD disků či optickyacute;ch mechanik k zaacute;kladniacute; desce. Kompaktniacute; velikost konektoru a tenkyacute; kabel Vaacute;m zaručiacute; vyacute;bornou instalaci v hůře dostupnyacute;ch miacute;stech. Na obou koncovkaacute;ch jsou bezpečnostniacute; zaacute;mky, ktereacute; zabraňuji samovolneacute;mu vyskočeniacute; konektoru. Podporuje datovyacute; standart SATA3nbsp;6Gb/s.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AKASA - Proslim - Sata kabel - 15 cm
Diskuze k produktu: akasa-proslim-sata-kabel-15-cm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.