vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AKLYS Gaming Mouse, red-black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
573 Kč s DPH

474 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SL-680001-BKRD
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
AKLYS Gaming Mouse, red-black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Seznamte se s AKLYS Gaming Mouse - vytvořenou pro hráče, kteří požadují úplnou funkčnost, ultra- přesné snímání a nekompromisní spolehlivost . Díky plně nastavitelnému rozlišení až do 2000dpi , můžete přizpůsobit myši tak, aby vyhovovala vaš emu herní mu styl u. To také urychluje doba odezvy . Č ervený pogumovaný povrch a osvětlení , které svítí skvěle v některém ze sedmi různých barev.
Funkce - 5- Tlačítek - Vynikající ergonomie - LED osvětlení v 7 barvách - Přesný optický senzor s nastavitelným rozlišením od 1000 na 2,000dpi - Praktický switch dpi -  Easy - přístup pro palec
- Pogumovaný povrch - Dpi přepínač pro rychlé přepínání mezi rozlišením - Rychlá a snadná instalace - Flexibilní , opláštěné 1,5m USB kabel


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AKLYS Gaming Mouse, red-black
Diskuze k produktu: aklys-gaming-mouse-redblack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.