vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SPEED LINK myš SL-680001-BKRD AKLYS Gaming Mouse, red-black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
298 Kč s DPH

246 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SL-680001-BKRD
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
SPEED LINK myš SL-680001-BKRD AKLYS Gaming Mouse, red-black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Seznamte se s AKLYS Gaming Mouse - vytvořenou pro hraacute;če, kteřiacute; požadujiacute; uacute;plnou funkčnost, ultra- přesneacute; sniacute;maacute;niacute; a nekompromisniacute; spolehlivost . Diacute;ky plně nastavitelneacute;mu rozliscaron;eniacute; až do 2000dpi , můžete přizpůsobit myscaron;i tak, aby vyhovovala vascaron; emu herniacute; mu styl u. To takeacute; urychluje doba odezvy . Č ervenyacute; pogumovanyacute; povrch a osvětleniacute; , ktereacute; sviacute;tiacute; skvěle v některeacute;m ze sedmi různyacute;ch barev.
Funkce - 5- Tlačiacute;tek - Vynikajiacute;ciacute; ergonomie - LED osvětleniacute; v 7 barvaacute;ch - Přesnyacute; optickyacute; senzor s nastavitelnyacute;m rozliscaron;eniacute;m od 1000 na 2,000dpi - Praktickyacute; switch dpi -nbsp; Easy - přiacute;stup pro palec
- Pogumovanyacute; povrch - Dpi přepiacute;nač pro rychleacute; přepiacute;naacute;niacute; mezi rozliscaron;eniacute;m - Rychlaacute; a snadnaacute; instalace - Flexibilniacute; , oplaacute;scaron;těneacute; 1,5m USB kabel


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SPEED LINK myš SL-680001-BKRD AKLYS Gaming Mouse, red-black
Diskuze k produktu: aklys-gaming-mouse-redblack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.