vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Aku šroubovák Einhell RT-CD 14,4/1

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2283 Kč s DPH

1887 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Aku šroubovák Einhell RT-CD 14,4/1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lithium-iontové vrtací aku šroubováky od Einhellu jsou se všemi svými kvalitními prvky vítaným doplňkem souprav nářadí všech hobby nadšenců. Díky motoru s vysokým kroutícím momentem zvládají Einhell lithium-iontové šroubováky i náročné vrtací práce velmi lehce. Integrované LED mimořádně jasné světlo poskytne bohaté osvětlení při ztížených pracovních podmínkách.

Einhell lithium-iontové dobíjecí baterie vynikají prvotřídní kvalitou a oplývají četnými ochranými prvky, které garantují jistý a dlouhý provoz baterie. Precizní elektronika pro regulaci otáček se postará o citlivé posazení šroubů.

Lithium-iontová technologie od Einhellu

Lithium-iontové buňky, mají stejnou kapacitu jako buňky niklo-kadmiové jsou oproti nim mnohem menší. Díky tomu jsou výrobky Einhell s lithium-iontovými bateriemi zřetelně lehčí a jednodušší na používání oproti nářadí s běžnými bateriemi. Speciální ochranné prvky garantují jistý chod a dlouhou životnost baterie. Je tak zabráněno přepětí a podpětí, teplota každé buňky je soustavně sledována. I při delších prolukách v používání je díky minimálnímu samovolnému vybíjení zajištěna plná síla. Mimochodem, Einhell lithium-iontové dobíjecí baterie mohou být nabíjeny bez jakéhokoli paměťového efektu bez ohledu na jejich aktuální úroveň nabití!

Balení obsahuje jednu baterii!
Rychloupínaní 24-stupňů točivého momentu
Opěrka pro pravítko, 2 převody
Ukazatel pravý / levy chod
Vysoce výkonný motor by Johnson
Přepínač směru
Měkčená rukojeť
Li-Ion akumulátor
Ukazatel stavu baterie
LED
Elektronická regulace otáček
Quick-Stop
Kufr


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Aku šroubovák Einhell RT-CD 14,4/1
Diskuze k produktu: aku-sroubovak-einhell-rtcd-144-1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.