vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Aku trimmer Gardena ComfortCut Li18/23R (9825-20)

Kalkulačka splátek CETELEM
3884 Kč s DPH

3210 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: GARDENA
Váha: 2,8
Aku trimmer Gardena ComfortCut Li18/23R (9825-20)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Aku trimmer Gardena ComfortCut Li18/23R (9825-20)

Lehký GARDENA akumulátorový trimmer ComfortCut Li-18/23R, se kterým se extrémně snadno manipuluje, je speciálně vhodný pro sekání dlouhých okrajů trávníků a těžce přístupných oblastí. Vyměnitelný lithium-iontový akumulátor je silný, takže zajišťuje silný a dlouhotrvající výkon. Systém RotorCut se stará o přesné výsledky sekání a snižuje hladinu hluku. Extra dlouhá, nastavitelná rukojeť pro pohodlnou a ergonomickou pracovní pozici. Teleskopická násada umožňuje přizpůsobit přístroj vaší tělesné výšce pro práci ve vzpřímené poloze. Převislé okraje lze snadno posekat díky sekací hlavě otočné o 90°. Integrovaná kolečka umožňují pohodlnou práci. Nastavení úhlu sekací hlavy usnadňuje sekání na těžce přístupných místech, např. pod trampolínou nebo zahradní lavičkou. Při sekání v blízkosti záhonků ochrání vaše rostliny ramínko na ochranu rostlin. Blokovací tlačítko zabraňuje neúmyslnému spuštění akumulátorového trimmeru. Trimmer je kompletně vybavený akumulátorem, nabíječkou, zásobníkem na nožíky a 20 náhradními nožíky. Při jejich výměně není zapotřebí žádné nářadí. Průměr sekání 230 mm. S výkonem 18 V / 2.0 Ah může lithium-iontový akumulátor pracovat až 50 minut. Je to dostatečná doba na posekání cca 1250 m okrajů trávníku. Indikátor stavu nabití POWERinfo ukazuje, kdy je potřeba akumulátor dobít. Prázdný akumulátor se kompletně dobije za cca 3 hodiny.

Kapacita baterie: 2 Ah
Napětí baterie: 18 V
Typ baterie: Lion
Typ baterie: GARDENA akumulátor BLi-18
Počet baterií v ceně: 1
Typická doba nabíjení baterie na 80% / 100%: 180/300 min
Hmotnost bez baterie: 2,6 kg
Šířka záběru 23 cm / 9,06 palců
Příslušenství pro zarovnávání okrajů trávníku
Shrubbing Features
Ochranný kryt proti poškození rostlin
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA): 86 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 68 dB(A)
Vibrace (ah): 2,5 m/s2


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Aku trimmer Gardena ComfortCut Li18/23R (9825-20)
Diskuze k produktu: aku-trimmer-gardena-comfortcut-li18-23r-982520 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.