vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Aku trimmer Gardena EasyCut Li18/23R (9823-20)

Kalkulačka splátek CETELEM
3227 Kč s DPH

2667 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: GARDENA
Váha: 2,4
Aku trimmer Gardena EasyCut Li18/23R (9823-20)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Aku trimmer Gardena EasyCut Li18/23R (9823-20)

Lehký GARDENA akumulátorový trimmer EasyCut Li-18/23R, se kterým se extrémně snadno manipuluje, je speciálně vhodný pro sekání dlouhých okrajů trávníků a těžce přístupných oblastí. Vyměnitelný lithium-iontový akumulátor je silný, takže zajišťuje silný a dlouhotrvající výkon. Systém RotorCut se stará o přesné výsledky sekání a snižuje hladinu hluku. Extra dlouhá, nastavitelná rukojeť pro pohodlnou a ergonomickou pracovní pozici. Teleskopická násada umožňuje přizpůsobit přístroj vaší tělesné výšce pro práci ve vzpřímené poloze. Nastavení úhlu sekací hlavy usnadňuje sekání na těžce přístupných místech, např. pod trampolínou nebo zahradní lavičkou. Při sekání v blízkosti záhonků ochrání vaše rostliny ramínko na ochranu rostlin. Blokovací tlačítko zabraňuje neúmyslnému spuštění akumulátorového trimmeru. Trimmer je kompletně vybavený akumulátorem, nabíječkou, zásobníkem na nožíky a 20 náhradními nožíky. Při jejich výměně není zapotřebí žádné nářadí. Průměr sekání 230 mm. S výkonem 18 V / 2.0 Ah může lithium-iontový akumulátor pracovat až 50 minut. Je to dostatečná doba na posekání cca 1250 m okrajů trávníku. Indikátor stavu nabití POWERinfo ukazuje, kdy je potřeba akumulátor dobít. Prázdný akumulátor se kompletně dobije za cca 3 hodiny.

Doba nabíjení, hodiny: cca 2 h
Kapacita baterie: 2 Ah
Napětí baterie: 18 V
Typ baterie: Lion
Typ baterie: GARDENA akumulátor BLi-18
Počet baterií v ceně: 1
Typická doba nabíjení baterie na 80% / 100%: 180/300 min
Hmotnost bez baterie: 2,3 kg
Šířka záběru: 23 cm
Shrubbing Features
Ochranný kryt proti poškození rostlin
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA): 88 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 68 dB(A)
Vibrace (ah): 2,5 m/s2


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Aku trimmer Gardena EasyCut Li18/23R (9823-20)
Diskuze k produktu: aku-trimmer-gardena-easycut-li18-23r-982320 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.