vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Aligator nabíječka do auta SPLIT, 12/24 V, Lightning + 2x USB, 5V/3,1 A

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
302 Kč s DPH

250 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CLS0091
Výrobce: Aligator
Záruka: 24 měsíců
Aligator nabíječka do auta SPLIT, 12/24 V, Lightning + 2x...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Aligator nabíječka do auta SPLIT, 12/24 V Nabíječka pro všechna zařízení s nabíjením pomocí konektoru Lightning pro iPhone nebo dvou USB portů pro USB kabely (navigace, MP3, PDA, iPad, iPhone a jiné mobilní telefony, atd.) do cigaretového zapalovače ve vozidle. Vhodné pro osobní i nákladní vozidla 12/24V. Kompatibilita: Zařízení Apple s konektorem Lightning Zařízení s napájením přes USB (mobilní telefony, navigace, MP3) Technické údaje: Vstupní napětí: 12/24V Výstupní napětí: 5V Výstupní proud: 3,1 A Výstupní proud USB1: 1A Výstupní proud USB2: 2.1A Konektory: Lightning, 2x standardní plochý USB konektor


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Aligator nabíječka do auta SPLIT, 12/24 V, Lightning + 2x USB, 5V/3,1 A
Diskuze k produktu: aligator-nabijecka-do-auta-split-12-24-v-lightning-2x-usb-5v-31-a není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.