vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ALKOHIT START 2 - jednorázový trubičkový tester

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
109 Kč s DPH

90 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AlkohitSTART
Výrobce: Alkohit
Záruka: 24 měsíců
ALKOHIT START 2 - jednorázový trubičkový tester
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ALKOHIT START - 0,2 promile

Spolehlivý jednorázový alkohol test ALKOHIT START nejvyšší přesnosti v souladu s nejnovějšími standardy, potvrzený mezinárodními certifikáty: německý TÜV, francouzský NF, americký FDA


* Nejlepší kapesní balónek - v současné době používá policie v Evropě (Belgie, Francie, Italie).
* Má certifikáty: TÜV Rheinland LGA Products GmbH, NF vydané LNE resort, FDA USA - Food and Drug Administration (U. S. Food and Drug Administration), certifikát Národního institutu veřejného zdraví - národní Ústav hygieny.
* Zlatý emblém-QI produkt - produkt nejvyšší kvality International 2011.
* Osobní alkomat nejvyšší kvality vyrobený v Evropě pod kontrolou ISO systémů: 9001:2008 a ISO 14001: 2004.
* Reaguje pouze na alkoholu v dechu a nebude reagovat na jiné látky. Alkohit Start obsahuje vysoko selektivní sorbent, umožňující rychlé a přesné hodnocení. Pokud povolena hranice 0,2 promile (Polsko, Švédsko, Norsko) nebude překročená, test ukáže, že osoba je střízlivá.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ALKOHIT START 2 - jednorázový trubičkový tester
Diskuze k produktu: alkohit-start-2-jednorazovy-trubickovy-tester není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.