vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Allied Telesis 10km 1310nm 10G Base-LR XFP AT-XPLR

Kalkulačka splátek CETELEM
46430 Kč s DPH

38372 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-XPLR
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Allied Telesis 10km 1310nm 10G Base-LR XFP AT-XPLR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
AT-XPLR, 10km 1310nm 10G Base-LR XFP - Hot Swappable

K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis.

The AT-XPLR offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-XPLR is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a XFP port.



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Allied Telesis 10km 1310nm 10G Base-LR XFP AT-XPLR
Diskuze k produktu: allied-telesis-10km-1310nm-10g-baselr-xfp-atxplr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.