vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Allied Telesis 100FX SM module SC AT-A45/SC

Kalkulačka splátek CETELEM
4563 Kč s DPH

3771 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přepínače
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-A45/SC
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Allied Telesis 100FX SM module SC  AT-A45/SC
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

100BaseFX/SC connector Module for AT-80xx Switches with Expansion slot(s),
Single port 100 FX module with SC connectors for 8024M, 8016F 8500 series switches.

AT-A45/SC
Single port 100FX module with SC connectors

This expansion module provide optional uplink ports for the 8000 series, 8500 series and 8600 series It is designed for the one or two expansion slots on the front of the 10/100 switches. it offers flexibility in building or expanding your network.

Features
* SC connector type
* 100base-FXPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Allied Telesis 100FX SM module SC AT-A45/SC
Diskuze k produktu: allied-telesyn-100fx-sm-module-sc-ata45-sc není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.