vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Allied Telesis 48xGB+4SFP stack.man. AT-8000GS/48

Kalkulačka splátek CETELEM
31138 Kč s DPH

25734 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přepínače
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-8000GS/48-50
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Allied Telesis 48xGB+4SFP stack.man. AT-8000GS/48
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

AT-8000GS/48
10/100/1000T x 48 ports managed stackable Gigabit Ethernet switch with SFP x 4 combo ports

The 8000GS/48 is a low-cost managed stackable Gigabit Ethernet switch ideal for extending the port count at the edge of the network with stacking. This cost-effective switch has an 1RU form factor, four Gigabit Ethernet SFP combo bays and dedicated stacking interfaces. An extensive set of features such as link aggregation, VLANs and port mirroring can be performed across the stack.

Features
* Management (Web, CLI, SNMP)
* RADIUS support
* VLAN support
* Port security
* 1RU form factor
* IEE802.1 p class of service
* IGMP snooping
* Stackable up to six devices
* Across stack port mirroring
* 20G resilient ring stacking architecture
* Across stack link aggregation
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Allied Telesis 48xGB+4SFP stack.man. AT-8000GS/48
Diskuze k produktu: allied-telesyn-48xgb4sfp-stackman-at8000gs-48 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.