vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Allied Telesis 5x10/100 switch AT-FS705LE

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
714 Kč s DPH

590 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-FS705LE-50
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Allied Telesis 5x10/100 switch AT-FS705LE
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

AT-FS705LE
10/100TX x 5 ports unmanaged Fast Ethernet switch w/external power supply unit

The AT-FS705LE is an ideal fit for small business networks. The robust metal chassis can be mounted to the wall or desktop. The AT-FS705LE is fully auto-configuring, which means minimal set up for you. Auto-sensing ports connect existing 10Mbps Ethernet and 100Mbps Fast Ethernet UTP devices seamlessly. Auto MDI/MDIX on all ports easily connect other hubs and switches. The user friendly front panel shows ongoing switch status and simplifies troubleshooting.

Features
* Wirespeed non-blocking technology
* Auto-negotiation & MDI/MDIX ports
* External EnergyStar Compliant power supply
* Desktop or wall mountable
* Limited lifetime warranty
* Silent Operation/No Fans
* Low Power Eco-Friendly Switch


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Allied Telesis 5x10/100 switch AT-FS705LE
Diskuze k produktu: allied-telesyn-5x10-100-switch-atfs705le není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.