vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Allied Telesis 8xGB ext.PSU AT-GS900/8E

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1842 Kč s DPH

1522 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-GS900/8E-50
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Allied Telesis 8xGB ext.PSU AT-GS900/8E
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

10/100/1000T x 8 ports unmanaged Gigabit switch w/ ext PSU and plastic enclosure

Features

* Wirespeed non-blocking technology
* Auto-negotiation & MDI/MDIX ports
* External power supply
* Desktop or wall mountable
* Limited lifetime warranty
* Silent Operation/No Fans
* External, EnergyStar rated power supply
* Overnight mode - when PCs are powered off, the switch reduces power
* Power down mode

The AT-GS900/8E eco friendly switch conforms with Allied Telesis‘ commitment to environmentally friendly processes and products. It is designed to minimize power consumption through the use of a high efficiency power supply and a low power chipset.

W x D x H
17,1 x 9,8 x 2,8 cm
6,73 x 3,86 x 1,1 inches (palce)
(vejde se do 10" racku)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Allied Telesis 8xGB ext.PSU AT-GS900/8E
Diskuze k produktu: allied-telesyn-8xgb-extpsu-atgs900-8e není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.