vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Allied Telesis 10/100TX PoE 100FX SC AT-PC232/POE

Kalkulačka splátek CETELEM
7780 Kč s DPH

6430 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Konvertory a převodníky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-PC232/POE-50
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Allied Telesis 10/100TX PoE 100FX SC AT-PC232/POE
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

AT-PC232/POE-50
10/100TX POE to 100FX (SC) standalone Media Converter

Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. Media conversion offers you the ability to: » Extend network distances by adding fiber only where it is needed » Add new devices without replacing costly cable » Keep pace with changing technology » Integrate high-bandwidth devices into the network » Full 15.4W POE support

Product Information

Converts 10/100 Copper to Multimode fiber
15.4W POE support
Operates under all traffic loads
Auto MDI/MID-X Copper Port
MissingLink Support
Transparent to Jumbo packets and VLAN tagged packets
Fiber Link Test Function
Industry standard Fibre SC connector

EU-power cord


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Allied Telesis 10/100TX PoE 100FX SC AT-PC232/POE
Diskuze k produktu: allied-telesyn-atpc232-poe není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.