vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Allied Telesis SC Giga media MM konvert. AT-MC1004

Kalkulačka splátek CETELEM
5491 Kč s DPH

4538 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AT-MC1004
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Allied Telesis SC Giga media MM konvert. AT-MC1004
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Features of the AT-MC1004 (v2)
* Standalone or rackmountable into the AT-MCR12 chassis
* Reach extended distances to 220mt (62.5/125 fibre) or distances to 550mt (50/125 fibre)
* Auto-sense MDI/MDIX
* Full-Duplex operation
* Cost effective migration
Media konvertor - převod z 1000Base-T (RJ-45 konektor, MDI/MDIX na portu) na 1000Base-SX (SC konektory, MM vlákno, dosah 0,22 - 0,55km), AT-MC1004.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Allied Telesis SC Giga media MM konvert. AT-MC1004
Diskuze k produktu: allied-telesyn-sc-giga-media-konvertor-atmc1004 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.