vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Anténa panelová MaxLink 23dBi 5GHz

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
842 Kč s DPH

696 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Síťové prvky bezdrátové 5GHz-Antény
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 02-PA-M23
Výrobce: MAXLINK
Záruka: 24 měsíců
Anténa panelová MaxLink 23dBi 5GHz
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Profesionální panelová anténa se ziskem 23dBi. Srdce antény tvoří PCB deska o tloušťce 1mm v provedení GoldFlash. Kryt antény je zhotoven z kvalitního UV stabilního ABS plastu o tloušťce 1,5mm . K lepení a utěsnění antény je použit profesionální lepící a těsnící tmel od firmy Würth. Jako protiváha a záda antény pro dosažení co nejnižší hmotnosti je použit plech z hliníku o tloušťce 1,5mm. Držák antény je proveden z pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 2mm pro maximální pevnost, zároveň umožňuje natáčení antény v rozmezí  45° ve vertikální rovině.   Technická specifikace:   Zisk: 23dBi Frekvence: 5,15 - 5,85GHz Polarizace: horizontální, vertikální Předozadní poměr: >25db Vyzařovací úhly (H/V): 9°/9° VSWR: Impedance: 50ohm Zakončení: N female Rozměr: 350x350x25mm Hmotnost: 0,25kg Montážní sada pro stožár: 28-66mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Anténa panelová MaxLink 23dBi 5GHz
Diskuze k produktu: antena-panelova-maxlink-23dbi-5ghz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.