vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Anténa sektorová MaxLink 17dBi 2,4GHz

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1087 Kč s DPH

898 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antény, držáky a kabely
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 01-SE-MH17
Výrobce: MAXLINK
Záruka: 24 měsíců
Anténa sektorová MaxLink 17dBi 2,4GHz
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Velmi výkonná sektorová anténa se ziskem 17dBi. Horizontální polarizace, vyzařovací úhel H/V 120°/15°. Rozměry antény 450x90x24mm, SVRlt;1.5, zakončení N female. Součástí dodávky je nasta držák. Profesionální sektorová anténa se ziskem 17dBi. Srdce antény tvoří PCB deska o tloušťce 1mm v provedení LF HAL. Kryt antény je zhotoven z kvalitního UV stabilního ABS plastu o tloušťce 1,5mm . K lepení a utěsnění antény je použit profesionální lepící a těsnící tmel od firmy Würth. Jako protiváha a záda antény pro dosažení co nejnižší hmotnosti je použit plech z hliníku o tloušťce 1,5mm. Držák antény je proveden z pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 2mm pro maximální pevnost, zároveň umožňuje natáčení antény v rozmezí  45° ve vertikální rovině.   Technická specifikace:   Zisk: 17dBi Frekvence: 2,4 - 2,5GHz Polarizace: horizontální Předozadní poměr: gt;30db Vyzařovací úhly (H/V): 110°/15° VSWR: lt;1,5 Impedance: 50ohm Zakončení: N female Rozměr: 450x90x25mm Hmotnost: 1kg Montážní sada pro stožár: 28-66mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Anténa sektorová MaxLink 17dBi 2,4GHz
Diskuze k produktu: antena-sektorova-maxlink-17dbi-24ghz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.