vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APC 17" Rack LCD Console with Integrated 16 Port Analog KVM Switch

Kalkulačka splátek CETELEM
44139 Kč s DPH

36479 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
KVM přepínače a kabely (přep kláv,myš..) nebo Konektory a spojky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AP5816
Výrobce: APC
Váha: 14
Záruka: 24 měsíců
APC 17" Rack LCD Console with Integrated 16 Port Analog K...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Konzola LCD stojanu s integrovaným přepínačem KVM spojuje funkce konzoly LCD stojanu s analogovými přepínači KVM do jednoho pohodlného řídicího prvku, který optimalizuje prostor U v prostředí stojanu, eliminuje shluky kabelů a nabízí funkce dvou produktů v jednom zařízení.
Zahrnuje: C13-C14 power cord, Disk CD s dokumentací, Kabel pro inovaci firmwaru, Instalační příručka, NEMA 5-15 power cord, PS2 KVM cable, Sada pro montáž do stojanu pro jednoho uživatele, Kabel USB KVM


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APC 17" Rack LCD Console with Integrated 16 Port Analog KVM Switch
Diskuze k produktu: apc-17-rack-lcd-console-with-integrated-16-port-analog-kvm-switch není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.