vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APC Essential SurgeArrest 6x 230V France - prepäťová ochrana 6 zás

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
692 Kč s DPH

572 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: APC
APC Essential SurgeArrest 6x 230V France - prepäťová ochr...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Škodlivé výboje vzniknuté vplyvom blesku alebo problémov vo vedení môžu cestovať až k Vaším napájacím a dátovým linkám a poškodiť Vaše elektronické zariadenia a zničiť cenné dáta.
Aj malé každodenné prepätia môžu znížiť výkon Vašej elektroniky a znížiť jej životnosť.
Vďaka špičkovým obvodom Vám poskytne kvalitnú ochranu pre citlivé elektronické zariadenia proti velkým prepätiam a viacnásobným výskytom prepätí. Systém APC SurgeArrest je odolný proti zlyhaniu, pretože keď príde k porušeniu obvodu zariadenia APC SurgeArrest, jednotka
odpojí zariadenie od zdroja napájania, takže sa k zariadeniu nemôže dostať žiadne škodlivé prepätie. Okrem iného obsahuje indikátory, ktoré Vás
informujú o tom, čí je ešte funkčná prepäťová ochrana, stav siete alebo o preťažení ochrany - veľký odber zariadení. Ak je prepäťová ochrana poškodena v dôsledku prepätia, tak zariadenie bude vymené za nové v rámci záruky.

Technická špecifikácia:
Počet výstupných zásuviek: 6
Druh zásuvky: French
Absorbcia energie: 1836 J
Potlačenie šumu podľa EMI/RFI (100 kHz až 10 MHz): 40dB
Maximálny vstupný prúd: 10A
Vstupné napätie: 230 V
Typ výstupného pripojenia: French
Absorbcia energie: 1836 J

Rozmery (cm): 62 x 272 x 111
Dĺžka kábla: 2 m

Záruka: DoživotnePřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APC Essential SurgeArrest 6x 230V France - prepäťová ochrana 6 zás
Diskuze k produktu: apc-essential-surgearrest-6x-230v-france-prepatova-ochrana-6-zas není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.