vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APC Rack PDU 2G, Metered-by-Outlet, ZeroU, 32A, 230V, (21) C13 & (3) C19

Kalkulačka splátek CETELEM
32200 Kč s DPH

26612 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
KVM přepínače a kabely (přep kláv,myš..)
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AP8453
Výrobce: APC
Váha: 8,21
Záruka: 24 měsíců
APC Rack PDU 2G, Metered-by-Outlet, ZeroU, 32A, 230V, (21...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stojanová PDU 2G, s měřením na každé zásuvce, ZeroU, 32 A, 230V, (21) C13 (3) C19

Stojanové jednotky rozvodu napájení APC s měřením na výstupu umožňují měření energie na jednotlivých výstupech a tak i optimalizaci energie a ochranu obvodu. Měření proudu poskytuje vzdálené sledování připojených zátěží v reálném čase. Stojanové PDU s měřením výstupů poskytuje informace o využití napájení manažerům datového centra a ti mohou na základě těchto informací rozhodovat o rozdělení výkonu a správném dimenzování IT prostorů a snížit tak celkové náklady na vlastnictví (TCO). Stojanové PDU s měřením výstupů zahrnují sledování reálného výkonu, port pro čidlo teploty/vlhkosti a uzamykatelné zásuvky IEC a jističe s ultra nízkým profilem. Uživatelé mají přístup a mohou konfigurovat stojanové PDU s měřením výstupů přes zabezpečené webové rozhraní s podporou platforem centrální správy APC se součástmi InfraStruxure Central, Operations, Capacity a Energy Efficiency.

Zahrnuje : CAN Port Terminator , Installation guide , Rack Mounting brackets , Safety guide , Serial configuration cable

Funkce měření jednotlivých zásuvek - Samostatné měření napájení u jednotlivých zásuvek poskytuje podrobnější přehled o napájení zařízení v rámci skříně.
Rovněž přináší možnost analyzovat vývoj napájení komponent a plánovat kapacitu.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APC Rack PDU 2G, Metered-by-Outlet, ZeroU, 32A, 230V, (21) C13 & (3) C19
Diskuze k produktu: apc-rack-pdu-2g-meteredbyoutlet-zerou-32a-230v-21-c13-3-c19-iec-309-32a-2pe-3m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.