vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Apple iPad Pro Wi-Fi 32GB Silver

Kalkulačka splátek CETELEM
24282 Kč s DPH

20068 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ML0G2FD/A
Výrobce: APPLE DISTRIBUTION INTERNATIONAL
Váha: 0,661
Záruka: 12 měsíců
Apple iPad Pro Wi-Fi 32GB Silver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


I s 12,9palcovyacute;m Retina displejem je vůbec největscaron;iacute; a nejschopnějscaron;iacute; iPad jen 6,9 mm tenkyacute; a vaacute;žiacute; jen 713 gramů. Maacute; vyacute;konnyacute; čip A9X s 64bitovou architekturou třiacute;dy stolniacute;ch počiacute;tačů, reproduktorovyacute; zvuk, vyspěleacute; kamery iSight a FaceTime HD, připojeniacute; k Wi-Fi, iCloud, převratnyacute; sniacute;mač otisků prstů Touch ID a baterii s vyacute;držiacute; až 10 hodin. (1) Obsahuje skvěleacute; aplikace na praacute;ci a tvorbu a spoustu dalscaron;iacute;ch vyacute;bornyacute;ch aplikaciacute; najdete v App Storu. A diacute;ky vyacute;konnyacute;m novyacute;m funkciacute;m v iOS 9 včetně multitaskingu zvlaacute;daacute; iPad Pro věci, jakeacute; neuměl zatiacute;m žaacute;dnyacute; iPad.
Hlavniacute; vlastnosti 12,9palcovyacute; Retina displej s antireflexniacute; vrstvou (uacute;hlopřiacute;čně) Čip A9X s 64bitovou desktopovou architekturou třetiacute; generace Sniacute;mač otisků prstů Touch ID 8megapixelovyacute; fotoaparaacute;t iSight s nahraacute;vaacute;niacute;m 1080p videa Kamera FaceTime HD Wi-Fi 802.11ac s technologiiacute; MIMO 4G LTE1 Vyacute;drž baterie až 10 hodin (1) 4reproduktorovyacute; zvuk
Praacute;vniacute; informace (1) Vyacute;drž baterie se liscaron;iacute; podle použiacute;vaacute;niacute; a konfigurace. Dalscaron;iacute; informace najdete na straacute;nce www.apple.com/cz/batteries .
Straacute;nky vyacute;robce: http://www.apple.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k Apple iPad Pro Wi-Fi 32GB Silver
Diskuze k produktu: apple-ipad-pro-32gb-wifi-silver není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.