vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

iPod nano 16GB - Space Grey

Kalkulačka splátek CETELEM
5613 Kč s DPH

4639 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MKN52HC/A
Výrobce: APPLE
Váha: 0,026
Záruka: 12 měsíců
iPod nano 16GB - Space Grey
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis
iPod nano můžete mít v pěti nádherných barvách a s ním i hodiny maximálně přenosné zábavy. Na jeho 2,5palcovém Multi-Touch displeji uvidíte víc hudby, fotek a videí, co vás baví (1). Navíc obsahuje FM rádio, umí sledovat kondiční chůzi a běh a podporuje Nike+.
Hlavní vlastnosti • 2,5palcový Multi-Touch displej (1) • FM rádio a video • Zabudovaný krokoměr a Nike+ • Bluetooth 4.0 • Až 30 hodin přehrávání zvuku (2)
Právní informace (1) Velikost displeje se měří úhlopříčně. (2) Dobíjecí baterie mají omezený počet cyklů nabití a nakonec je pravděpodobně bude nutné vyměnit. Výdrž baterie a počet cyklů nabití se liší podle používání a nastavení. Další informace najdete na stránce www.apple.com/cz/batteries .
TM a © 2015 Apple Inc. Všechna práva vyhrazena.
Stránky výrobce: http://www.apple.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k iPod nano 16GB - Space Grey
Diskuze k produktu: apple-ipod-nano-16gb-space-grey není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.