vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

iPod shuffle 2GB - Space Grey

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1812 Kč s DPH

1498 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MKMJ2HC/A
Výrobce: APPLE
Váha: 0,026
Záruka: 12 měsíců
iPod shuffle 2GB - Space Grey
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
iPod shuffle
Krásně se nese Je malý, barevný a s sebou si v něm můžete nosit stovky písní.
Tlačítka Velká fyzická tlačítka představují jednoduchý způsob ovládání hudby.
Mluví k vám Pokud vás zajímá název skladby, playlistu nebo stav baterie, stiskněte tlačítko VoiceOver.
Různé playlisty Synchronizujte si různé playlisty či mixy Genius a máte perfektní hudbu na každou náladu.
Design. Je stejně krásný, jako přenosný.
Hladký anodizovaný hliník. Osm krásných barev. Tělo přehrávače je vyrobeno z jediného kusu hliníku, takže iPod shuffle působí nejen elegantně, ale také pevně a odolně. Přitom paleta nabízených barev z něj dělá dokonalý módní doplněk.
Stovky písní na cestu Nikdy nenechávejte své oblíbené písně doma. Kromě 15hodinové výdrže baterie1 nabízí iPod shuffle 2 GB úložné kapacity, což stačí na stovky písní.2To je dost místa na nezbytné skladby na trénink nebo dojíždění. I na nejrůznější playlisty, mixy Genius, podcasty a audioknihy.
Hodí se kamkoli. A k čemukoli. iPod shuffle není jen přenosný. Je k nošení. Připněte si jej na košili, sako, funkční triko, batoh nebo kabelku a bude držet – ať létáte po městě nebo na oválu.
Ovládání. Vše je otázkou jednoho kliknutí.
Ovládejte hudbu stiskem tlačítka. Velká fyzická tlačítka na přední straně iPodu shuffle umožňují přehledně a snadno ovládat přehrávání hudby. Stisknutím prostředního tlačítka spustíte a pozastavíte přehrávání. Vnějšími tlačítky přeskočíte na další nebo předchozí skladbu, anebo nastavíte hlasitost. Cvak, cvak, cvak. Jako hudba pro vaše prsty.
Rozehrajte to po svém. Třeba jste spontánní. Nebo máte radši pořádek. Aby vám vyhovoval režim přehrávání, prostě přepněte ovladač. Vlevo vás hudba překvapí náhodným přehráváním. Uprostřed budou vaše skladby hrát po popořadě. A vpravo se iPod shuffle vypne.
VoiceOver. Poví vám to, co chcete slyšet.
Dejte své hudbě hlas Řekněme, že posloucháte skladbu a zajímá vás její název nebo jméno umělce. Stačí stisknout tlačítko VoiceOver na horní straně iPodu shuffle a přehrávač vám to poví.3 VoiceOver vám může říkat i názvy playlistů, mezi kterými chcete přepínat. A když je třeba dobít baterii, VoiceOver vám sdělí i to.
Mluví vaším jazykem . Francouzská milostná píseň. Španělské bolero. Italská kantáta. Vaše knihovna hudby obsahuje písně z celého světa. Proto VoiceOver mluví 29 různými jazyky. Dokáže vám tedy říct názvy písní a jména umělců v jejich rodných jazycích nebo v jakémkoli jazyce, který si vyberete.
Playlisty. Perfektní mix na každou náladu.
Synchronizujte srdeční záležitosti . Pomocí iTunes v Macu nebo PC můžete svůj iPod shuffle snadno zaplnit. Stačí vybrat playlist, audioknihy, podcasty nebo jiné zvukové soubory, které v něm chcete mít, a spustit synchronizaci.
Když jeden playlist nestačí . Nejspíš máte v iTunes v počítači několik playlistů. Jeden na cestu do práce. Jiný do fitka. Synchronizujte si tyto playlisty do iPodu shuffle a budete mít po ruce dokonalý mix na jakoukoli náladu. VoiceOver vám řekne název každého playlistu, takže mezi nimi můžete snadno přepínat. Ten správný najdete i bez dívání.
Nechte si playlist míchat od Génia . Dobrý výběr hudby můžete do iPodu shuffle dostat ještě jedním způsobem: necháte to na Géniovi. Aktivujte si v iTunes v počítači funkci Genius a ta automaticky vyhledá písně, které se k sobě hodí. Potom vytvoří Mixy Genius, které můžete snadno synchronizovat do iPodu shuffle. Je to dokonalý způsob, jak znovu objevit písně, které jste neslyšeli, ani nepamatujete.
Pozn.: 1. Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace; další informace viz www.apple.com/cz/batteries . 2. 1 GB = 1 miliarda bajtů; skutečná formátovaná kapacita je nižší. 3. Dostupné ve vybraných jazycích. Některé funkce, aplikace a služby nejsou k dispozici ve všech oblastech.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k iPod shuffle 2GB - Space Grey
Diskuze k produktu: apple-ipod-shuffle-2gb-space-grey není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.