vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Magic Trackpad 2

Kalkulačka splátek CETELEM
4460 Kč s DPH

3686 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MJ2R2ZM/A
Výrobce: APPLE
Váha: 0,25
Záruka: 12 měsíců
Magic Trackpad 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nový Magic Trackpad je první trackpad s technologií Multi-Touch, který byl vytvořen pro váš stolní počítač Mac. Používá stejnou technologii Multi-Touch, jako počítače řady MacBook Pro. Podporuje spoustu gest, která poskytují zcela nový způsob ovládání a interakce s tím co je na obrazovce. Magic Trackpad se připojí k počítači Mac bezdrátovou technologií Bluetooth. Můžete ho použít místo myši nebo v kombinaci s ní na jakémkoliv počítači Mac – i na notebooku.
Systémové požadavky: - počítač Mac s Bluetooth - dvě AA baterie (obsaženy v balení) - Mac OS X Snow Leopard v10.6.4 a nejnovější updaty


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k Magic Trackpad 2
Diskuze k produktu: apple-magic-trackpad-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.