vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Apple Magic Trackpad 2

Kalkulačka splátek CETELEM
4134 Kč s DPH

3417 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MJ2R2ZM/A
Výrobce: APPLE
Váha: 0,25
Záruka: 12 měsíců
Apple Magic Trackpad 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nově navržený a dobíjecí Magic Trackpad 2 obsahuje integrovanou baterii a vůbec poprvé zpřístupňuje Force Touch na stolním počítači. Čtyři tlakové senzory pod povrchem trackpadu umožňují klikat kdekoli a rozpoznávají jemné rozdíly v přítlaku. Svými prsty tak budete s funkcemi a obsahem v citlivějším a hlubším kontaktu. Magic Trackpad 2 má navíc téměř o 30 procent větší skleněnou plochu než předchozí trackpad. Díky prostornějšímu povrchu a nižšímu profilu je na něm posouvání a přejíždění prsty daleko pohodlnější. A vaše práce produktivnější.

Magic Trackpad 2 se s Macem spáruje automaticky, takže se můžete rovnou dát do práce. A baterie udrží Magic Trackpad 2 na jedno nabití v chodu něco přes měsíc.

V krabici:
Magic Trackpad 2
USB kabel s konektorem Lightning

Rozměry a hmotnost :
Výška: 0,49 – 1,09 cm
Šířka: 16,0 cm
Hloubka: 11,49 cm
Hmotnost: 0,231 kg

Force Touch
Technologie Multi-Touch

Připojení a rozšíření :
Bluetooth
Port Lightning
Bezdrátová rozhraní

Požadavky na systém- Mac s rozhraním Bluetooth 4.0 a OS X 10.11 nebo novějším

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k Apple Magic Trackpad 2
Diskuze k produktu: apple-magic-trackpad-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.