vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APPLE Magsafe napájecí zdroj pro MacBook Air (45W)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2707 Kč s DPH

2237 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MC747ZM/A
Výrobce: APPLE DISTRIBUTION INTERNATIONAL
Váha: 0,358
Záruka: 12 měsíců
APPLE Magsafe napájecí zdroj pro MacBook Air (45W)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis

45wattový napájecí adaptér MagSafe pro MacBook Air je vybaven magnetickým konektorem stejnosměrného proudu, který při nadměrném zatažení napájecí kabel odpojí. Pomáhá tak chránit kabel před postupným opotřebením nebo narušením. Kromě toho tento magnetický konektor usnadňuje rychlé a bezpečné připojení zástrčky k systému.
Po bezpečném zapojení se rozsvítí kontrolka LED na horní straně konektoru. Oranžové světlo indikuje, že se notebook nabíjí, zelené světlo indikuje plné nabití. Spolu s adaptérem se dodává dlouhá napájecí šňůra i síťový adaptér přímo do zásuvky na zdi, který je lepším a kompaktnějším řešením na cesty.
Tento adaptér, speciálně navržený pro MacBook Air, je skvělým doplňkem na cesty. Chytré provedení umožňuje úhledné omotání kabelu, takže je velmi skladný.
Tento napájecí adaptér dobíjí lithium-polymerovou baterii, ať je systém vypnutý, zapnutý, nebo v režimu spánku. Napájí systém také v případě, že se rozhodnete pracovat bez baterie.
Je kompatibilní pouze s počítačem MacBook Air s napájecím portem MagSafe.

Stránky výrobce: http://www.apple.com


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APPLE Magsafe napájecí zdroj pro MacBook Air (45W)
Diskuze k produktu: apple-magsafe-napajeci-adapter-pro-macbook-pro-85w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.