vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Apple Mouse

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1535 Kč s DPH

1269 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Doplňky, převodníky, adaptéry a USB nebo Myši drátové optické nebo Myši k notebookům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MB112ZM/C
Výrobce: APPLE
Váha: 0,25
Záruka: 12 měsíců
Apple Mouse
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Špičková inovativní programovatelná optická myš jednotlačítkového vzhledu, ale s vícetlačítkovou funkčností. Optická myš se může pochlubit skvělým designem, typickým pro zařízení Apple. Jako základní tlačítka používá dotykovou plochu, která podle umístění stisku určí, které tlačítko jste stiskli. Rolování nahoru, dolů, vlevo i vpravo, vše je možné pohybem jedné ruky. Klasické kolečko nahradila kulička známá z trackballů, která zajistí možnost rolování jakýmkoliv směrem, což velmi oceníte například při práci s grafikou. Na boku myši jsou navíc dvě dalš stisknutelné zóny. V softwaru můžete myš nastavit dle Vašeho přání a představy. Pokud máte Mac nebo PC a nevadí Vám být na drátu, optická Mighty Mouse působivě pracuje s Mac OS X, používá standardní ovladač pro myš zahrnuty v operačním systému Windows 2000 a Windows XP. Vidlice pasuje do jakéhokoli USB 1.1 nebo USB 2.0 port.
•Ovládací prvky: 2x dotyková hlavní tlačítka, Kulička pro 360° rolování, 2x boční stisknutelná tlačítka, Nastavitelnost
•Snímání:Technologie: Optická
•Rozhraní: USB
•Podporované OS: Microsoft Windows 2000, XP, Mac OS X 10.4.8 a vyšší
•Barevné provedení:Bílé
•Rozměry:103 x 64 x 51 mm
•Hmotnost: cca 90 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Apple Mouse
Diskuze k produktu: apple-mouse není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.