vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Apple Sluchátka do uší s dálkovým ovládáním a mikrofonem

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2059 Kč s DPH

1702 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sluchátka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ME186
Výrobce: APPLE
Váha: 0,25
Záruka: 12 měsíců
Apple Sluchátka do uší s dálkovým ovládáním a mikrofonem
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Při poslechu přes sluchátka do uší Apple s dálkovým ovládáním a mikrofonem si vychutnáte každý detail poslouchané hudby. Nabízejí profesionální zvukový výkon a špičkovou izolaci hluku. Praktická tlačítka umožňují nastavení hlasitosti, ovládání přehrávání hudby a videa a dokonce i přijímání a ukončování hovorů na iPhonu.

Objevte nový rozměr svých hudebních nahrávek.

Nasaďte si sluchátka do uší Apple, pusťte svou oblíbenou skladbu a vychutnejte si každý hudební detail, o jehož existenci jste dosud neměli ani tušení. Je to skoro jako vychutnat si hudbu úplně poprvé.
Dva budiče v každém sluchátku.
Každé ze sluchátek obsahuje dva samostatné vysoce výkonné budiče – středobasový a výškový. Výsledkem je bohatá, detailní a přesná reprodukce zvuku a úžasné podání basů u všech typů hudby.
Ohromující zvuková izolace.
Můžete si vybrat ze 3 velikostí měkkých, silikonových nástavců do uší, které stabilně přiléhají a nabízejí potřebné pohodlí. Při zasunutí do ucha vzniká utěsnění, které blokuje vnější hluk, takže si hudbu můžete plně vychutnat.
Mějte vše pod kontrolou.
Ovládací kapsle umístěná na kabelu pravého sluchátka obsahuje mikrofon a 3 tlačítka. Toto praktické dálkové ovládání umožňuje nastavit hlasitost stisknutím tlačítek a ovládat přehrávání hudby a videa – včetně přehrávání/pozastavení a přechodu k dalšímu/předchozímu obsahu – stisknutím středového tlačítka, nahrávat hlasové zprávy na podporovaných zařízeních, přijímat a ukončovat hovory.

Ochrana ocelovými mřížkami.
Krycí mřížky z nerezové oceli chrání přesné akustické komponenty před prachem a jinými nečistotami. Mřížky lze vyjmout za účelem čištění nebo místo nich použít náhradní sadu, která je součástí balení.


Co je v krabici
Sluchátka do uší Apple s dálkovým ovládáním a mikrofonem
Transportní pouzdro
3 sady silikonových nástavců do uší (malé, střední, velké)
2 náhradní krycí mřížky

Technické specifikace
Frekvenční odezva: 5 Hz – 21 kHz
Impedance: 23 ohmů
Úroveň akustického tlaku: 109 dB SPL/mW
Budiče: Speciální vybavení pro dvousměrné vyvažování (středobasový a výškový budič v každém sluchátku)

Hmotnost: 10,2 g
Délka kabelu: 1 065 mm od zvukového konektoru k oddělovači; 330 mm ke sluchátku

Požadavky na systém
Dálkové ovládání a mikrofon jsou podporovány pouze zařízením iPod nano (4. generace a pozdější), iPod classic (120 GB/160 GB), iPod touch (2. generace a pozdější), iPhone 3GS, iPhone 4 a iPad. Dálkové ovládání je podporováno pouze zařízením iPod shuffle (3. generace a pozdější). Zvuk je podporován všemi modely zařízení iPod.

Vyžaduje software verze 1.0.3 pro iPod nano (4. generace), 2.0.1 pro iPod classic (120 GB) a 2.2 nebo pozdější pro iPod touch (2. generace).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Apple Sluchátka do uší s dálkovým ovládáním a mikrofonem
Diskuze k produktu: apple-sluchatka-do-usi-s-dalkovym-ovladanim-a-mikrofonem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.