vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Apple TV 64GB

Kalkulačka splátek CETELEM
6252 Kč s DPH

5167 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MLNC2SP/A
Výrobce: APPLE DISTRIBUTION INTERNATIONAL
Váha: 12,5
Záruka: 12 měsíců
Apple TV 64GB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přehled
Budoucnost televize je v aplikacích. Na svých mobilních zařízeních si běžně pouštíte televizi v aplikacích. A právě tím směrem míří i televize na velké obrazovce. Nová Apple TV tuhle realitu rozvíjí. Hledání něčeho dobrého ke koukání ve všech těch aplikacích je s dotykovým ovládáním Apple TV Remote hračka. A kromě toho vám App Store přináší do televize hry a aplikace s ohromnými zážitky projektovanými právě do obýváku. Tohle je nová Apple TV. Sem míří televize.

Televizní zážitek, jaký jste ještě nezažili.
Televizní obrazovku máte až na druhém konci pokoje. Proto jsme prostředí Apple TV navrhli tak, abyste se ho přímo dotýkali. Aby vás od televize nic nedělilo. Prostředí nové Apple TV nechává vyniknout obsah. Filmové plakáty vizuálně ožívají efektem paralaxy, který zároveň jasně ukazuje, kde na obrazovce jste. I ze tří metrů je to prostředí, do kterého se ponoříte.

Rozlučte se s nekonečným mačkáním knoflíků.
Dotykové ovládání navždy změnilo naši interakci s telefony. Teď ho máte na dálkovém ovládání. Na dotykovém povrchu Apple TV Remote můžete palcem hladce posouvat, vybírat a procházet prostředí na obrazovce. Na obrazovce televize se bezprostředně zrcadlí každý pohyb na dotykovém povrchu. Pohyb po časové ose dopředu a dozadu je daleko přesnější než dřív. Jednoduše přejíždějte po časové ose a přesně si najděte, co hledáte, podle náhledu záběrů. Je to tak přirozené a plynulé, že nebudete muset spustit oči z obrazovky nebo rozsvěcet, abyste našli to správné tlačítko.

Hry a aplikace v televizi. To bude velké.
App Store má televizní premiéru. Připravte se na velkolepé hry. Aplikace, které vám z obýváku udělají tělocvičnu nebo třeba třídu. Zážitky pro víc lidí, které změní vaši představu o rodinném večeru. Už se nemůžeme se dočkat, s čím vývojáři přijdou.

Co potřebujete
HDMI kabel
HD televize s rozhraním HDMI
Drátová nebo bezdrátová síť
Zobrazit síťové prvky
Pro nakupování a půjčování obsahu z iTunes a Domácí sdílení je nutný účet iTunes Storu Stáhnout iTunes
Širokopásmové internetové připojení (může být zpoplatněné)

Technická pecifikace
Apple TV Remote
Skleněný dotykový povrch
Akcelerometr a gyroskop
Bluetooth 4.0 na komunikaci s Apple TV
Infračervený vysílač
Konektor Lightning na nabíjení

iTunes Store: Filmy a seriály z iTunes; Apple Music
Zvukový výstup: Dolby Digital 7.1
Výstup videa: 1080p
Procesor: Dvoujádrový čip Apple A8
Síťová rozhraní: 10/100BASE-T Ethernet, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac,Bluetooth 4.0
Porty: HDMI 1.42, 10/100BASE-T Ethernet, Infračervený přijímač, USB-C (jen pro servis)

Obsah balení: Apple TV, Apple TV Remote, Napájecí šňůra, Dokumentace, USB kabel s konektorem Lightning


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Apple TV 64GB
Diskuze k produktu: apple-tv-64gb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.