vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APPLE USB SuperDrive

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2594 Kč s DPH

2144 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MD564ZM/A
Výrobce: APPLE DISTRIBUTION INTERNATIONAL
Váha: 0,335
Záruka: 12 měsíců
APPLE USB SuperDrive
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elegantní, kompaktní USB SuperDrive.
Vše, co od optické jednotky potřebujete . Ať už jste v kanceláři nebo na cestách, s jednotkou Apple USB SuperDrive můžete CD a DVD přehrávat i vypalovat. Skvěle poslouží, když si chcete pustit DVD, nainstalovat software nebo vypálit záložní disky. A pochopitelně i v mnoha dalších situacích.
Vezměte ji kamkoli . Jednotka Apple USB SuperDrive je jen o něco větší než obal na CD, takže se při cestování snadno vejde do tašky a na stole zabírá při práci minimum místa.
Esence jednoduchosti . S jednotkou Apple USB SuperDrive nebudete nikdy hledat ztracené kabely. K počítači MacBook Pro s Retina displejem, MacBook Air nebo Mac mini ji připojíte jedním USB kabelem, který je její součástí. Nevyžaduje žádný napájecí adaptér a je funkční bez ohledu na to, zda je MacBook Pro napájen ze sítě či z baterií.
Obsah balení Jednotka Apple USB SuperDrive s připojeným kabelem USB Uživatelská příručka
Systémové požadavky MacBook Pro s Retina displejem MacBook Air Mac mini
Technické údaje 8x jednotka SuperDrive se štěrbinovým zasouváním (DVD±R DL/DVD±RW/CD-RW) Zápis na disky DVD+R DL a DVD-R DL až 6x rychlostí Zápis na disky DVD-R a DVD+R až 8x rychlostí Zápis na disky DVD-RW až 6x rychlostí a na disky DVD+RW až 8x rychlostí Čtení disků DVD až 8x rychlostí Zápis na disky CD-R až 24x rychlostí Zápis na disky CD-RW až 16x rychlostí Čtení disků CD až 24x rychlostí
Rozměry Velikost: 139 x 139 x 17 mm Hmotnost: 335 gramů


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APPLE USB SuperDrive
Diskuze k produktu: apple-usb-superdrive není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.