vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

apraNET Závěsný rack decoVARI 19'' 9U/450mm, jednodílna, skleněné dveře

Kalkulačka splátek CETELEM
3191 Kč s DPH

2637 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 21-5409-00
Výrobce: Apra
Záruka: 12 měsíců
apraNET Závěsný rack decoVARI 19'' 9U/450mm, jednodílna, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Apra; Třída produktu: Datový rozvaděč - 19" a 10" RACK; Vnitřní výška: 9 U; Výška: 480 mm; Šířka: 550 mm, 19 palců; Hloubka: 450 mm; Doplňující informace: kus - skříň, závitové provedení - možná demontáž, odnímatelné ochranné kryty s možností rychlého a pohodlného odstranění, uzavřené skleněné dveře(plná sklo), bezpečné tvrzené sklo, možnost vedení drátů ze spodní nebo horní části skříně , kabelové průchodky, které jsou rozděleny 200x60mm, kabelové průchodky "hřebeny" pro připevnění vodiče, perforovaný kryt střechy a podlah (pasivní ventilace), komponent s otvory pro umístění ventilátorů na spodní a horní část, zařízení uvnitř skříně, pro montáž 19 "RACK profilů, nastavitelná hloubka kolejnice polohování stojanu, otevření dveří na levé nebo pravé straně, plná zadní stěna, skřín určená na zem, zabalení ve verzi "flat pack", trvanlivost a estetika, velký prostor-úsporné, možnost instalaci dalších zařízení mimo stojan pro max. využití prostoru, snadný přístup, vysoká funkčnost, elegantní a moderní vzhled, dekorativní prvky v barevném provedení (možno objednat jakoukoliv barvu), skříňka se dodává s klíči - dva kusy, zemnící dráty, kartáč do průchodky, ochranné pásky, ozubnice (pár), balení - karton; Barva: šedá (RAL 7035)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k apraNET Závěsný rack decoVARI 19'' 9U/450mm, jednodílna, skleněné dveře
Diskuze k produktu: apranet-zavesny-rack-decovari-19-9u-450mm-jednodilna-sklenene-dvere není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.