vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

apra-optinet Závěsný rack ecoVARI PLUS 19'' 15U/600mm, dvojdílna, plechové dveře

Kalkulačka splátek CETELEM
5378 Kč s DPH

4445 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 21-5215-10
Výrobce: Apra
Záruka: 12 měsíců
apra-optinet Závěsný rack ecoVARI PLUS 19'' 15U/600mm, dv...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Apra; Třída produktu: Datový rozvaděč - 19" a 10" RACK; Vnitřní výška: 15 U; Výška: 740 mm; Šířka: 550 mm, 19 palců; Hloubka: 600 mm, prvek pro montáž na zeď, úhel otevření pro rozdělení skříně, pohodlný přístup k zařízení, ze zadní části skříně, možnost montáže zařízení na zadní nosič a obsluha ze zeadní části, stabilní svařovaná konstrukce, plechové dveře na zámek, možnost vedení drátů ze spodní nebo horní části skříně , kabelové průchodky 80x50mm, kabelové průchodky, které jsou rozděleny 140x60mm, dodatečná průchodky na zadní stěnu, které jsou rozděleny 140x60mm , perforovaný kryt střechy a podlah (pasivní ventilace), komponent s otvory pro umístění ventilátorů na spodní a horní část, zařízení uvnitř skříně, pro montáž 19 "RACK profilů, nastavitelná hloubka kolejnice polohování stojanu, možnost instalace 2 párů ozubnice (včetně 1 páru), otevření dveří na levé nebo pravé straně - v závislosti na tom, jak se připojí n, sdílené otevírání skříně vlevo nebo vpravo - v závislosti na tom, jak se namontu, szafa z zamkniętym tyłem, skřín určená na zem, trvanlivost a estetika, snadný přístup, vysoká funkčnost, skříňka se dodává s: klíče - dva soubory, zemnící dráty, ozubnice (pár), balení - karton; Barva: šedá (RAL 7035)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k apra-optinet Závěsný rack ecoVARI PLUS 19'' 15U/600mm, dvojdílna, plechové dveře
Diskuze k produktu: apranet-zavesny-rack-ecovari-plus-19-15u-600mm-dvojdilna-plechove-dvere není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.