vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AR504SBTB DRUM SET MAPEX

Kalkulačka splátek CETELEM
25637 Kč s DPH

21188 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: MAPEX
Váha: 50
AR504SBTB DRUM SET MAPEX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bicí souprava akustická bez stojanů a činelů
Armory jsou novou semiprofesionální řadou, používající hybridní korpusy z kombinace vnější břízy (2,4mm), prstředního javoru (2,4mm) a vnitřní břízy (2,4mm) o celkové síle 7,2mm (6 vrstev). Novinkou jsou zcela odlišné hrany SONIClear, jejichž vyšší kontakt blány s tělem bubnu přináší plnější zvuk a mohutnější sustain. Rovněž ladění bubnu je výrazně pohodlnější a nežádoucí přeznívání je výrazně redukováno. Řada Armory převzala též nové uchycení tomů SONIClear, které už znáte např. z řady Saturn či Black Panther Concept Kit. Systém SONIClear je použit i u nožiček floor tomů. Řada Armory se vyrábí s chromovanou či černou mechanikou – v závislosti na zvolené lakované úpravě.

Souprava obsahuje:
Velký buben 20x16" bez příruby, tom tomy 10x8", 12x9", kotel na nožičkách 14x14", malý buben TOMAHAWK ARST4551CEB, držák tomu TH687S 2x, multiclamp AC910 2x


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AR504SBTB DRUM SET MAPEX
Diskuze k produktu: ar504sbtb-drum-set-mapex není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.