vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Arctic Breeze USB stolní ventilátor

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
397 Kč s DPH

328 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 8-7276700344-6
Výrobce: Arctic Cooling
Váha: 0,265
Záruka: 23 měsíců
Arctic Breeze USB stolní ventilátor
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stolní ventilátor napájený z USB portu pro zajištění příjemného a výkonného chlazení v horkých dnech. Ultratichý plně regulovatelný (800 až 1800 ot./min) ventilátor 92 mm je umístěn na ohebném stativu. Rychlost otáček je volně regulovatelná v rozmezí 800 až 1800 ot./min. 1,8 m USB roll-up kabel, vypinač. Ve stativu je zabudován praktický čtyřportový USB rozbočovač.

The ARCTIC Breeze Pro is a USB-powered fan that is a quiet, energy-efficient, practical and high in quality. It is designed for desktop users.

Main features
Illuminated knob for power and fan speed (800, to 1,800 RPM)
Energy-efficient motor, low noise impeller
4-port USB hub included
Flexible neck for easy positioning
USB-powered, suitable for PCs, laptops and USB chargers
External power adapter (optional) – for devices with high power requirements
The ARCTIC Breeze Pro has a LED illuminated knob to adjust the fan speed from 800 to 1,800 rpm. The 1.8m cable also makes it convenient for users to connect it to the back of a PC. Excess cable can be rolled up and stored inside the base of the fan. The ARCTIC Breeze Pro also has a durable and flexible neck for users to adjust the fan in any direction. Its energy efficient motor and low-noise impeller eliminates the buzzing sound.

The ARCTIC Breeze Pro not only can give you a gentle breeze, but it also equips with a 4-port USB ports. Because the fan operates with a low power IC, efficient circuit and low power motor, the USB port provides maximum power for other external devices. For operating high power-demanding devices, the ARCTIC Breeze Pro can be powered additionally with an external adapter, C2 (optional).

The ARCTIC Breeze Pro is a cool little device to keep the heat away from you this summer. This product comes with durability, quality and functionality.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Arctic Breeze USB stolní ventilátor
Diskuze k produktu: arctic-breeze-pro-usb-stolni-ventilator není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.