vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

chladič CPU ARCTIC Freezer i32

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
949 Kč s DPH

784 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ACFRE00004A
Výrobce: Arctic
Záruka: 24 měsíců
chladič CPU ARCTIC Freezer i32
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Freezer i32 je vylepšenou verzí Freezer i30 s lepším výkonem a nižšími náklady. Díky lepšímu chladícímu výkonu 320 wattů je Freezer i32 ideální jednotkou pro počítačové nadšence, kteří hledají chytré řešení pro chlazení CPU.

Vylepšený chladící výkon
Díky plně automatizovanému výrobnímu procesu je i přes nižší hmotnost a velikost vylepšena kvalita výroby i tepelný výkon.

Vyrobeno v Německu
Ventilátor ARCTIC F12 je dobře známý pro své vysoké proudění vzduchu pří příjemné úrovni hluku. Tento chladič nebude rušit ani při maximálním zatížení procesoru. Němečtí inženýři sestavili tento ventilátor tak, aby pracoval při nižších otáčkách v případě, že není vyšší výkon třeba. Často základní desky neposkytují PWM signály pod 40%, a tak činí chladiče zbytečné hlasitými, ale tak tomu není u Freezer i32.

Vylepšené ložisko
Vzhledem k nové slitině a mazivu vyvinutými v Německu je tření v ložisku sníženo a je dosaženo větší účinnosti. Zároveň se také prodlužuje životnost ventilátoru.

Freezer i32 je absolutně bezpečný pro přepravování díky nízké hmotnosti ale i uchycení.

Kompatibilita:
Intel Socket: 2001 (-3), 1150, 1155, 1156
Max. chladicí výkon: 320 wattů
Doporučeno pro TDP až: 150 wattů

Hmotnost: 641g
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k chladič CPU ARCTIC Freezer i32
Diskuze k produktu: arctic-cooling-freezer-i32-chladic-cpu-pro-intel-1150-1155-1156-2011-20113 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.