vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ARCTIC Freezer A32, CPU Cooler for AMD socket FM2 / FM2+ / FM1 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2, direct touch technology

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
852 Kč s DPH

704 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ACFRE00005A
Výrobce: Arctic Cooling
Váha: 0,614
Záruka: 23 měsíců
ARCTIC Freezer A32, CPU Cooler for AMD socket FM2 / FM2+ ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ARCTIC Freezer A32, CPU Cooler for AMD socket FM2 / FM2+ / FM1 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2, direct touch technology

Freezer A32 je vylepšená verze modelu A30 s lepším výkonem a nižšími náklady.
Díky lepšímu chladícímu výkonu 320W je Freezer A32 perfektní zařízení pro počítačové nadšence, kteří hledají perfektní řešení chlazení CPU.
Přes nižší hmotnost a velikost byla vylepšena kvalita výroby a také teplotní výkon, a to hlavně díky plně automatickému výrobnímu procesu.

ARCTIC F12 ventilátor je známý svým průtokem vzduchu s nízkou hlučností. Tento chladič tedy má příjemnou úroveň zvuku i při maximálním zatížení CPU. Hlavním vylepšením jsou motor a ovladač. Naši něměčtí inženýři sestavili chladič tak, aby ventilátor pracoval na nízkých otáčkách tam, kde není potřeba výkon. Základní desky často neposkytují PWM signál pod 40% a pak jsou chladiče zbytečně hlučné. Tak tomu ale není u Freezeru A32 CO.

Diky nové kombinaci slitiny a lubrikantu vyvinuté v Německu je redukováno tření ložiska a je dosaženo vyšší efektivity a životnosti.

Nižší stopa chladiče Freezer A32 předchází rušení s RAM, i přesto, že jsou použity dva ventilátory.

Díky šroubkům na zadní straně a znatelně nižší hmotnosti je Freezer A32 absolutně bezpečný při přepravě.

Kompatibilita
AMD Socket: FM2(+), FM1, AM3(+), AM2
Max. chladící kapacita: 200 W
Doporučeno pro DP až do: 150 W


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ARCTIC Freezer A32, CPU Cooler for AMD socket FM2 / FM2+ / FM1 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2, direct touch technology
Diskuze k produktu: arctic-freezer-a32-cpu-cooler-for-amd-socket-fm2-fm2-fm1-am3-am3-am2-am2-direct-touch-technology není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.