vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AreaGuard Neo, 144 PC, maintenance 1 rok

Kalkulačka splátek CETELEM
225268 Kč s DPH

186172 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AG Neo 144
Výrobce: SODATSW
Záruka: 6 měsíců
AreaGuard Neo, 144 PC, maintenance 1 rok
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ochrana informací a dat na koncových stanicích pomocí transparentního šifrování a omezení nežádoucího používání výměnných médií s centrální vzdálenou správou.
AreaGuard Neo přináší jistotu, že odcizená, ztracená nebo zapomenutá data nezneužije nikdo uvnitř ani vně organizace. Zvyšuje kontrolu nad zabezpečením citlivých firemních informací a spravovaných osobních dat. Umožňuje vzdálené nastavení bezpečnostních politik pro práci s daty, vynucení těchto politik a jejich zpětnou kontrolu.
Dodávka AreaGuard Neo se skládá z licence k produktu (trvalá, časově neomezená licence na daný produkt a jeho verzi) a produktové maintenance (produktový vývoj, aktualizace a údržba). Licence produktu AreaGuard Neo je dána počtem chráněných počítačů.
Více informací o produktu naleznete zde: http://www.areaguard.cz/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AreaGuard Neo, 144 PC, maintenance 1 rok
Diskuze k produktu: areaguard-neo-144-pc-maintenance-1-rok není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.