vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ART Cleaning Cloth for furniture and RTV hardwar made from microfibre thick 285g

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
60 Kč s DPH

50 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CZART AS-23
Výrobce: ART
ART Cleaning Cloth for furniture and RTV hardwar made fro...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: ART; Třída produktu: Čisticí prostředky / čisticí příslušenství; Čisticí prostředek / příslušenství: Utěrka z mikrovláken; Počet kusů v balení: 1 ks/bal.; Doplňující informace: Rozměry: 30x30, Pro čištění LCD, LED, OLED, Plasma obrazovek, optiky a foto objektivů, Pro čištění bez chemie - prach, otisky prstů, stopy mastnoty, For cleaning furniture and RTV hardware, Reusable - can be wash but without bleach and tenderise laundry detergents


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ART Cleaning Cloth for furniture and RTV hardwar made from microfibre thick 285g
Diskuze k produktu: art-cleaning-cloth-for-furniture-and-rtv-hardwar-made-from-microfibre-thick-285g není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.