vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ASUS AM1M-A soc.AM1 DDR3 mATX 1xPCIe iG GL USB3.0 DVI D-Sub HDMI

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
943 Kč s DPH

779 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: ASUS
Záruka: 36 měsíců
ASUS AM1M-A soc.AM1 DDR3 mATX 1xPCIe iG GL USB3.0 DVI D-S...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Základní deska pro stavbu nízkonákladového počítače; Socket AM1, ASUS 5x ochrana, Al Suite 3, podpora USB 3.0 Boost, UEFI BIOS; podpora procesorů AMD Athlon/ Sempron; 2x SATA 6Gb/s; GLAN, až 8x USB 2.0, až 2x USB 3.0, 1x PS/2, grafické porty: D-Sub, DVI-D, HDMI; pro RAM: 2x až 32 GB DDR3 frekvence 1600 MHz; formát desky mATX. Základní deska ASUS AM1M-A

Základní deska AM1M-A od ASUSu vychází se socketem AM1, který byl představen jako potenciální základ pro sestavení nízkonákladového počítače. Desky podporují nízkospotřebové procesory, nabízí rozhraní UEFI BIOS, 5X Asus ochranu, řízení šířky pásma Network iControl, aplikací AI Suite 3 a rychlé USB 3.0 Boost.

Socket AM1
Základní deska vybavená socketem AM1 přináší podporu pro procesory AMD Sempron a Athlon vycházející z jádra Kabini. Základní rozhraní v podobě SATA portů, USB a grafických portů je u základních desek se socketem AM1 potenciálně k dispozici. Výhodou je podpora 64bitového operačního systému a až 16 GB paměti RAM.

Uživatelské rozhraní ASUS AI Suite 3
ASUS AI Suite 3 spojuje všechny exkluzivní funkce do jediného snadno použitelného rozhraní, s nímž budete mít přehled o všem důležitém - přetaktování, spotřebě energie, rychlosti ventilátorů, napětí a mnoha dalších informacích. Tato univerzální aplikace nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset neustále přepínat mezi jednotlivými obslužnými programy.

ASUS 5X ochrana
Komplexní ochrana přináší nejlepší kvalitu, spolehlivost a odolnost. Základní deska ASUS Váš počítač ochrání, neboť využívá pětinásobnou ochranu zahrnující stabilitu s digitálním systémem napájení DIGI+ VRM, nadproudovou ochranu, ochranu ESD, vysoce kvalitní tranzistory a součástky a ocelový zadní panel I/O, odolný proti korozi.

Network iControl - řízení šířky pásma
S jednoduchým přepínačem je možné snadno stanovit priority pro síťový provoz. Priority lze u oblíbených programů nastavit v profilech pomocí intuitivního uživatelského rozhraní, kdy lze snadno specifikovat i konkrétní časy vybraných aplikací. Vyhněte se zahlcení sítě nebo pomalému stahování.

Klíčové vlastnosti
Základní deska ASUS AM1M-A nabízí patici Socket AM1 s podporou až čtyřjádrových procesorů AMD Athlon/ Sempron. Deska nabízí 2 DIMM sloty pro paměti typu DDR3 s kapacitou až 32 GB s podporou frekvencí až 1600/ 1333/ 1066 MHz. Samozřejmostí je integrace zvukové karty a gigabitové síťové karty. Z rozhraní deska nabízí až 8 USB 2.0 portů (4x zadní panel), 2 USB 3.0 (2x zadní panel), 1x PS/2, COM port (interní), D-Sub, DVI-D a HDMI. Pro rozšiřující karty nabídne 1x PCI-E 2.0 x16 a 2x PCI-E 2.0 x1. Pro pevné disky se na desce nachází 2 SATA 6Gb/s. Deska je formátu mATX.

Sloty pro rozšíření:
- 1x PCI Express 2.0 x16 (x4)
- 1x PCI Express 2.0 x1

LAN:
- 1x Gigabit LAN - Realtek® 8111GR

Audio:
- Realtek® ALC887-VD 8-kanálový High Definition Audio

Externí porty:
- 1x PS/2
- 2x USB 3.0
- 4x USB 2.0
- 1x VGA ( D-Sub )
- 1x DVI
- 1x HDMI
- 3x Audio jack
- 1x LAN ( RJ45 )

Interní porty:
- 1x 24-pin hlavní napájecí konektor
- 1x 4-pin 12V napájecí konektor
- 2x SATA III (6 Gbit/s)
- 1x Konektor ventilátoru procesoru
- 1x Konektor ventilátoru systému
- 1x Konektor předního panelu
- 1x Konektor předního audio panelu
- 1x Konektor pro interní reproduktor
- 2x USB 2.0
- 1x COM
- 1x LPT
- 1x Trusted Platform Module (TPM)
- 1x S/PDIF výstup

BIOS:
- 64 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, DMI 2.0, WfM 2.0, SM BIOS 2.5, ACPI 2.0a

Rozměry:
- 226 x 170 mm

Příslušenství:
- Užívatelská příručka, I/O Shield, 2x kabel SATA 6 Gb/s

Přibalený software:
- Ovladače
- ASUS Utilities
- ASUS Update
- Anti-virový software (OEM verze)Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ASUS AM1M-A soc.AM1 DDR3 mATX 1xPCIe iG GL USB3.0 DVI D-Sub HDMI
Diskuze k produktu: asus-am1ma-socam1-ddr3-matx-1xpcie-ig-gl-usb30-dvi-dsub-hdmi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.