vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ASUS Dualband WLAN PCI-E 802.11ac 300M PCE-AC51

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
764 Kč s DPH

632 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 90IG02S0-BO0010
Výrobce: Asus Czech Service s.r.o.
Váha: 0,05
Záruka: 36 měsíců
ASUS Dualband WLAN PCI-E 802.11ac 300M PCE-AC51
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu PCI Express adaptér ASUS PCE-AC51 třídy Wireless-AC nabízí vynikající bezdrátový výkon pro serverové páteřní sítě a přepínací infrastruktury i pro běžné stolní počítače a notebooky. Vzhledem k tomu, že využívá standardní konektor PCI Express, nabízí vynikající kompatibilitu a lze jej osadit do kterékoliv pozice x1, x2, x8 nebo x16. V porovnání se standardními síťovými kartami PCI nabízí větší šířku pásma, spolehlivost i funkce, takže si budete moci užívat rychlejší a stabilnější připojení. Vysoké rychlosti připojení a výkonnou anténu, která zaručuje pokrytí velké oblasti signálem, využijete při stahování, VoIP, přehrávání videa a hraní on-line her. Zásluhou příjemného uživatelského rozhraní budete moci snadno a rychle instalovat a používat zařízení i síťové aplikace. Flexibilní dvoupásmové připojení Dvoupásmový adaptér třídy Wireless-AC umožňuje prostřednictvím dvoupásmového bezdrátového routeru připojit počítač k síti v pásmu 2,4 GHz pro běžnou práci s internetem nebo k síti v pásmu 5 GHz umožňující plynulé streamování a provádění úloh náročných na šířku pásma. Technická specifikace Standard sítě - IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Rozhraní - PCI Express Anténa - 2 x R SMA Antenna Provozní frekvence - 2,4 GHz / 5 GHz Produktový segment - AC750 – kvalitní výkon ve standardu AC; 300 + 433 Mb/s Správa - Software AP Zabezpečení - 64bitové WEP, 128bitové WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Dosah s 802.1x Hmotnost - 50 g (Pouze zařízení) Operační systém Windows 10 Windows 8.1 Windows 7 Linux Obsah balení: Instalační CD Záruční karta Nízkoprofilová záslepka Bezdrátový LAN adaptér Dipólová anténa × 2


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ASUS Dualband WLAN PCI-E 802.11ac 300M PCE-AC51
Diskuze k produktu: asus-dualband-wlan-pcie-80211ac-300m-pceac51 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.