vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ASUS PL-E52P Duo (2pcs) Home Plug AV 600Mbps Powerline Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1993 Kč s DPH

1648 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 90IQ0070-BM0000
Výrobce: ASUS
Váha: 0,69
Záruka: 36 měsíců
ASUS PL-E52P Duo (2pcs) Home Plug AV 600Mbps Powerline Ad...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Síťové připojení bez starostí ASUS PL-E52P/PL-E52P DUO představuje snadný způsob rozšíření kabelové sítě do kterékoli místnosti v domácnosti nebo kanceláři pomocí stávajících elektrických rozvodů. Tento kompaktní a stylový silnoproudý adaptér umožňuje využívat kabelovou síť bez nevzhledného vedení kabelů a vyhnout se problémům se špatnou kvalitou bezdrátového signálu. Je vybaven nejnovějším a nejrychlejším portem Gigabit Ethernet, který je ideální pro kabelové připojení jakéhokoli síťového zařízení, jako jsou notebooky, herní konzole nebo chytré televizory. Naše inteligentní technologie přináší rychlost připojení až 600 Mb/s a umožňují současné využití elektrické zásuvky. Vestavěný šumový filtr zajišťuje stabilní a spolehlivé připojení. Připojení 600 Mb/s a gigabitová síť Přestože je PL-E52P/PL-E52P DUO jednoduché a praktické zařízení, nabízí široké možnosti připojení k síti. Vaše elektrické rozvody promění v mimořádně rychlou 600Mb/s síť a jeho port Gigabit LAN lze použít ke kabelovému připojení počítače, notebooku, herní konzole, chytrého televizoru nebo jakéhokoli jiného síťového zařízení. Elektrická zásuvka s vestavěným šumovým filtrem Zařízení PL-E52P/PL-E52P DUO je vybaveno zásuvkou, takže i když je připojíte do zdi, abyste vytvořili síť prostřednictvím stávajících elektrických rozvodů, elektrická zásuvka zůstane volná a budete ji moci použít pro další zařízení. Vestavěný šumový filtr zaručuje vynikající kvalitu připojení a stabilní online výkon. Funkce QoS umožňující plynulé a spolehlivé streamování Vestavěné funkce QoS (Quality of Service) pomáhají zajistit plynulé, nepřerušované streamování HD videí, telefonování přes internet nebo online hraní. Chytrý pohotovostní režim zajišťující úsporu energie Zařízení PL-E52P/PL-E52P DUO má chytrý pohotovostní režim, který rozpozná, zda je připojené zařízení vypnuté nebo je v nečinnosti. Tím ušetříte až 80 % energie. Pokud takový případ nastane, sníží se spotřeba energie zařízení PL-E52P téměř na nulu – na rozdíl od běžných adaptérů, které neustále využívají plný výkon. Výsledkem jsou nižší účty za elektřinu a provoz šetrný k životnímu prostředí. Stavové LED indikátory lze zapnout nebo vypnout Pomocí dodaného nástroje můžete stavové LED indikátory zapnout nebo vypnout.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ASUS PL-E52P Duo (2pcs) Home Plug AV 600Mbps Powerline Adapter
Diskuze k produktu: asus-home-plug-600mbps-powerline-adapter2ks není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.