vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ASUS GX1000 herní myš - černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1350 Kč s DPH

1116 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Herní ovladače a přísluš. k her. konzol
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 90-XB3B00MU00050-
Výrobce: ASUS
Váha: 0,175
Záruka: 24 měsíců
ASUS GX1000 herní myš - černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
- Vysoce přesný laserový senzor s nastavitelným rozlišením 50 dpi až 8 200 dpi

- Ergonomické a elegantní tělo je vyrobeno z odolného broušeného hliníku s nezaměnitelnou prémiovou povrchovou úpravou

- Jedinečný indikátor ROG ve tvaru orlího oka se čtyřmi barvami pro jednotlivé profily

- Jasný LED indikátor znázorňující aktuální nastavení rozlišení, šest programovatelných maker, tři funkční tlačítka a regulace hmotnosti

- V uživatelském rozhraní můžete přizpůsobit rozlišení, nastavení tlačítek, makra i profily

Herní myš ROG GX1000 byla stvořena za jediným účelem: dosažení herní dokonalosti. Precizní laserové senzory s rozlišením až 8 200 dpi a teflonové podložky vám umožní spolehlivě zaútočit při každém pohybu. Zatímco vaši soupeři budou dlouhou herní akcí znavení, vy díky své ergonomické myši ROG GX1000 zůstanete ve střehu a vyvarujete se zbytečných chyb. Nikdy se nemusíte bát, že ztratíte kontrolu. Ve svém arzenálu máte šest programovatelných maker, indikátor aktuálního rozlišení a možnost rozlišení okamžitě změnit. Všechny funkce jsou speciálně navrženy tak, aby splnily požadavky hráčů různých žánrů. Myš zdobí unikátní logo ROG, které dává všem na vědomí, že patříte k hráčské elitě: Republic of Gamers.

Oproti předchozí verzi nemá v balení podložku pod myš.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ASUS GX1000 herní myš - černá
Diskuze k produktu: asus-mys-gx1000-cerna-verze-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.