vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ASUS RT-N56U vB1 Giga Dual-B Wireless router

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2160 Kč s DPH

1786 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RT-N56U
Výrobce: ASUS
Záruka: 36 měsíců
ASUS RT-N56U vB1 Giga Dual-B Wireless router
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ASUS RT-N56U
WiFi router 802.11a/b/g/n až 600Mbps, Dual-Band, interní antény, 2x USB, 1x WAN, 4x GLAN, printer server, AiCloud service

ASUS RT-N56U Black Diamond kombinuje vysokorychlostní síťové funkce s jedinečným stylovým provedením
Nový revoluční ASUS RT-N56U je nejmodernějším bezdrátovým routerem na trhu, který bezpečně překoná všechna vaše očekávání. Toto stylové síťové zařízení v sobě kombinuje mnoho špičkových a výkonných technologií, díky kterým vám nabídne ideální balík internetový a bezdrátových funkcí, a navíc přidá i úžasný design.


Dvě pásma pro plynulou zábavu
Zdvojnásobte svůj bezdrátový výkon a šířku pásma souběžným využíváním 2,4GHz a 5GHz pásma, přičemž každé bude mít rychlost až 300 Mb/s Zatímco základní internetové aplikace, jako je např. procházení stránek či stahování souborů, mohou probíhat v pásmu 2,4 GHz, bezdrátové přehrávání obsahu v HD rozlišení může běžet zároveň v pásmu 5 GHz. Obě činnosti tak budou mít zaručenu dostatečnou rychlost a vy si budete moci užívat plynulé přehrávání videa v HD rozlišení bez využití vyrovnávací paměti.


Gigabitový internet s hardwarovým NAT
Díky kvalitní hardwarové akceleraci NAT a integrovanému gigabitovému Ethernetu si můžete naplno užívat gigabitový internet s propustností WAN do LAN až 2–5krát větší, než je tomu u tradičních softwarových gigabitových routerů NAT.


Výkonný on-line multitasking s až 300 000 datovými relacemi
Díky podpoře obrovského datového kanálu o kapacitě až 300 000 relací má router RT-N56U asi 20krát větší síťovou kapacitu než ostatní vysokorelační routery. Více přenosů dat tak nebude mít za následek zpomalení ani při vysoké zátěži.


Bezproblémová správa Plug-n-surf
Uživatelské rozhraní ASUS EZ zaručí intuitivní nastavení routeru bez nutnosti číst příručku. Navíc je možné souběžně tisknout a skenovat. Stačí k routeru prostřednictvím USB portu připojit multifunkční tiskárnu. Po připojení externích pevných disků lze okamžitě sdílet soubory s rodinou a přáteli!


Optimalizované a spolehlivé bezdrátové pokrytí Ai Radar
Toto jedinečné a efektivní provedení výrazně zvyšuje pokrytí signálem a kvalitu, aniž by došlo k navýšení spotřeby energie. Inteligentně přizpůsobuje charakteristiku antény místním podmínkám, čímž zaručuje kvalitní směrovou emulaci signálu. Technologie Ai Radar upravuje tvar signálu, aby nabízel co nejsilnější výstup, a převádí slabý, všesměrový signál na silnější směrovaný signál, u kterého zároveň zlepšuje propustnost.

Dva multifunkční porty USB
Díky snadné konektivitě k různým zařízením a FTP, SAMBA, serveru UPnP AV a standardu DLNA je sdílení dat a práce v síti snadnější než kdykoli předtím. Router RT-N56U navíc může pokračovat ve stahování souborů FTTP, FTP a BitTorrent na disk USB po celý den, dokonce i v době, kdy je počítač vypnutý. Díky dvěma portům USB router nabízí i funkce tiskového a souborového serveru. Můžete si tak vychutnat souběžný bezdrátový tisk, skenování a sdílení souborů prostřednictvím standardizovaného rozhraní USB!

Technické parametry
LAN porty WAN × 1, LAN × 4 RJ-45 pro 10/100/1000 BaseT
Podpora Ethernetu a 802.3 s max. bitovým tokem 10/100/1000 Mb/s a funkcí auto cross-over (MDI-X)
Anténa 2 × interní anténa pro 2,4 GHz s 3,8dBi ziskem
3 × interní anténa pro 5 GHz s 5,1dBi ziskem
Memory 8 MB flash a 128 MB RAM
USB port USB2.0 x 2
Napájecí adaptér AC vstup: 100–240 V (50–60 Hz)
DC výstup: 19 V / 1,58 A
Size 172 x 145 x 60 mm (6.77” x 5.7” x 2.36”)
Weight 330g (0.73lb)
Provozní frekvence Souběžně 2,4 GHz a 5 GHz
Přenosová rychlost 802.11n: až 300 Mb/s
802.11a/g: až 54 Mb/s
802.11b: až 11 Mb/s
Šifrování Podporuje 64bitový/128bitový WEP
WPA-PSK, WPA2-PSK,
WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise
WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Správa Monitor provozu a kvality služeb
DHCP server (až 253 IP adres)
Webová správa
Upgrade firmwaru
Uložení/obnova konfiguračního souboru
Network Protocol Automatická IP, statická IP, PPPoE (podproa MPPE), PPTP, L2TP
Security Firewall: NAT a SPI (Stateful Packet Inspection), ochrana před útoky včetně přihlášení
Protokolování: dropped paket, událost zabezpečení, syslog
Filtrování: port, IP paket, klíčové slovo adresy URL, MAC adresa router obsahuje ASUSWRT firmware, který podporuje IPv6


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ASUS RT-N56U vB1 Giga Dual-B Wireless router
Diskuze k produktu: asus-rtn56u-gigabit-dualband-wireless-lan-n-route není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.